AcasăAradASOCIAȚIA "SARA ANA MARIA"

Profil de firmă

ASOCIAȚIA "SARA ANA MARIA"

CUI 31547963 · Arad, Arad · din 2019

📍 Steagului 24/A, Arad

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASOCIAȚIA "SARA ANA MARIA"? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASOCIAȚIA "SARA ANA MARIA"
Sediu: Steagului 24/A, Arad, Arad
CUI: 31547963

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASOCIAȚIA "SARA ANA MARIA"
Unde este sediul ASOCIAȚIA "SARA ANA MARIA"?

Sediul social al ASOCIAȚIA "SARA ANA MARIA" este în Steagului 24/A, Arad, Arad.

Care este CUI-ul ASOCIAȚIA "SARA ANA MARIA"?

CUI-ul (codul fiscal) al ASOCIAȚIA "SARA ANA MARIA" este 31547963.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASOCIAȚIA "SARA ANA MARIA"

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii