AcasăClujCAEN 6812SCHOLA PROPERTY MANAGEMENT IMOB S.R.L.

Profil de firmă

SCHOLA PROPERTY MANAGEMENT IMOB S.R.L.

CUI 31842122 · SRL · Reg. Com. J2013001955123 · Cluj-Napoca, Cluj · din 2026

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2013001955123

📍 Str CARDINAL IULIU HOSSU 41, Cluj-Napoca

CAEN 6812

🏆 Vezi topul firmelor de caen 6812 din Cluj

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
200.384 lei
▼ 86,5% vs anul precedent
Rezultat net
-1.714.683 lei
▼ 509,2% vs anul precedent
Marjă netă
-855,7%
Angajați
1
▲ 0,0% vs anul precedent
C60/100
Scor de sănătate financiară

Situație medie

• Pierdere netă în 2025.

• Pierderi în doi ani consecutivi.

• Cifra de afaceri în scădere accentuată (-86%).

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, SCHOLA PROPERTY MANAGEMENT IMOB S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 200.384 lei, în scădere (-86,5%) față de 2024.

Firma a înregistrat o pierdere netă de 1.714.683 lei în 2025.

⚠️ Pierderi în doi ani consecutivi — presiune reală pe continuitate.

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 200.384 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Cifra de afaceri (lei)6,3 mil201636,0 mil201762,9 mil201826,5 mil20193,5 mil20202,8 mil20211,3 mil20221,7 mil20231,5 mil2024200k2025
Rezultat net (lei)619k20167,8 mil201711,5 mil2018-1,4 mil2019-2,1 mil2020-1,9 mil2021640k2022-1,5 mil2023-281k2024-1,7 mil2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 standard 200.384 lei -1.714.683 lei -855,7% 1 43.059.836 lei 152.308 lei 42.907.528 lei
2024 standard 1.481.787 lei -281.485 lei -19,0% 1 44.644.573 lei 22.362 lei 44.622.211 lei
2023 standard 1.670.890 lei -1.519.112 lei -90,9% 3 55.613.124 lei 15.120.183 lei 40.048.635 lei
2022 standard 1.277.769 lei 640.253 lei 50,1% 7 21.642.488 lei 14.083.842 lei 7.044.688 lei
2021 standard 2.750.386 lei -1.944.760 lei -70,7% 10 25.242.695 lei 12.883.816 lei 11.717.735 lei
2020 standard 3.519.662 lei -2.145.935 lei -61,0% 9 26.315.603 lei 11.915.775 lei 14.422.495 lei
2019 standard 26.452.600 lei -1.397.331 lei -5,3% 12 29.970.503 lei 11.541.430 lei 18.452.636 lei
2018 standard 62.888.361 lei 11.484.458 lei 18,3% 12 52.128.689 lei 32.240.029 lei 19.890.454 lei
2017 standard 36.021.097 lei 7.784.521 lei 21,6% 4 61.577.441 lei 53.174.091 lei 8.405.996 lei
2016 standard 6.265.084 lei 619.075 lei 9,9% 4 41.926.918 lei 41.319.004 lei 621.475 lei
Industria: CAEN 6812 · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri120.545 lei781.552 lei 4.019.864 lei200.384 lei
Marjă netămediana industriei: 11,6% -855,7%

1.428 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 REWE PROJEKTENTWICKLUNG ROMANIA SRL Ilfov 322.347.161 lei ⚔️ duel #2 PRIMA VISTA RESIDENTIAL S.R.L. Bihor 245.175.565 lei ⚔️ duel #3 COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII "C.N.I." SA București S5 233.156.757 lei ⚔️ duel #4 ONE COTROCENI PARK S.R.L. București S1 183.652.071 lei ⚔️ duel #5 EDIFICIA STAR CONSTRUCT SRL București S3 181.422.790 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești SCHOLA PROPERTY MANAGEMENT...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

SCHOLA PROPERTY MANAGEMENT IMOB S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str CARDINAL IULIU HOSSU 41, Cluj-Napoca, Cluj
Nr. Reg. Com.: J2013001955123
CUI: 31842122

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre SCHOLA PROPERTY MANAGEMENT IMOB S.R.L.
Ce cifră de afaceri are SCHOLA PROPERTY MANAGEMENT IMOB S.R.L.?

În 2025, SCHOLA PROPERTY MANAGEMENT IMOB S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 200.384 lei.

Ce profit a avut SCHOLA PROPERTY MANAGEMENT IMOB S.R.L.?

În 2025, SCHOLA PROPERTY MANAGEMENT IMOB S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.714.683 lei.

Câți angajați are SCHOLA PROPERTY MANAGEMENT IMOB S.R.L.?

SCHOLA PROPERTY MANAGEMENT IMOB S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul SCHOLA PROPERTY MANAGEMENT IMOB S.R.L.?

Sediul social al SCHOLA PROPERTY MANAGEMENT IMOB S.R.L. este în Str CARDINAL IULIU HOSSU 41, Cluj-Napoca, Cluj.

Care este CUI-ul SCHOLA PROPERTY MANAGEMENT IMOB S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al SCHOLA PROPERTY MANAGEMENT IMOB S.R.L. este 31842122, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2013001955123.

Este SCHOLA PROPERTY MANAGEMENT IMOB S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, SCHOLA PROPERTY MANAGEMENT IMOB S.R.L. are un scor de sănătate financiară C din 5 (situație medie). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru SCHOLA PROPERTY MANAGEMENT IMOB S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii