AcasăOltNICU CRISTIAN-FELIX PFA

Profil de firmă

NICU CRISTIAN-FELIX PFA

CUI 31910936 · PFA · Reg. Com. F28/851/2013 · Bucinișu, Olt · din 2013

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.F28/851/2013

📍 Str. ȘCOLII 17, Bucinișu

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești NICU CRISTIAN-FELIX PFA? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

NICU CRISTIAN-FELIX PFA
Formă juridică: PFA
Sediu: Str. ȘCOLII 17, Bucinișu, Olt
Nr. Reg. Com.: F28/851/2013
CUI: 31910936

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre NICU CRISTIAN-FELIX PFA
Unde este sediul NICU CRISTIAN-FELIX PFA?

Sediul social al NICU CRISTIAN-FELIX PFA este în Str. ȘCOLII 17, Bucinișu, Olt.

Care este CUI-ul NICU CRISTIAN-FELIX PFA?

CUI-ul (codul fiscal) al NICU CRISTIAN-FELIX PFA este 31910936, iar numărul de la Registrul Comerțului este F28/851/2013.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru NICU CRISTIAN-FELIX PFA

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii