AcasăAlbaPURA OVIDIU - BIROU DE MEDIATOR

Profil de firmă

PURA OVIDIU - BIROU DE MEDIATOR

CUI 32755210 · Alba Iulia, Alba · din 2021

📍 Str. Marcus Aurelius 52, Alba Iulia

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești PURA OVIDIU - BIROU DE MEDIATOR? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

PURA OVIDIU - BIROU DE MEDIATOR
Sediu: Str. Marcus Aurelius 52, Alba Iulia, Alba
CUI: 32755210

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre PURA OVIDIU - BIROU DE MEDIATOR
Unde este sediul PURA OVIDIU - BIROU DE MEDIATOR?

Sediul social al PURA OVIDIU - BIROU DE MEDIATOR este în Str. Marcus Aurelius 52, Alba Iulia, Alba.

Care este CUI-ul PURA OVIDIU - BIROU DE MEDIATOR?

CUI-ul (codul fiscal) al PURA OVIDIU - BIROU DE MEDIATOR este 32755210.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru PURA OVIDIU - BIROU DE MEDIATOR

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii