AcasăArgeșCAEN 1039TRADIȚIONAL NATURE EUROPE SRL

Profil de firmă

TRADIȚIONAL NATURE EUROPE SRL

CUI 33051957 · SRL · Reg. Com. J3/512/2014 · Vlădești, Argeș · din 2019

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J3/512/2014

📍 674 BIS, Vlădești

CAEN 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor

🏆 Vezi topul firmelor de prelucrarea și conservarea fructelor... din Argeș

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
3.329.979 lei
Rezultat net
-411.490 lei
Marjă netă
-12,4%
Angajați
30
E11/100
Scor de sănătate financiară

Risc ridicat

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Pierdere netă în 2016.

• Datoriile depășesc activele totale.

• Fără bilanț depus după 2016 — informație limitată.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2016, TRADIȚIONAL NATURE EUROPE SRL a realizat o cifră de afaceri de 3.329.979 lei.

Firma a înregistrat o pierdere netă de 411.490 lei în 2016.

Echipa numără 30 angajați, iar fiecare generează în medie 110.999 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Firma se situează în topul 25% al industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 1039, 256 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,34%.

Cifra de afaceri (lei)3,3 mil2016
Rezultat net (lei)-411k2016
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2016 standard 3.329.979 lei -411.490 lei -12,4% 30 1.960.357 lei 2.365.594 lei -405.237 lei
Industria: CAEN 1039 — Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor · 2016
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri18.338 lei154.093 lei 1.001.770 lei3.329.979 lei
Marjă netămediana industriei: 2,2% -12,4%

256 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 CONTEC FOODS SRL Ilfov 199.190.430 lei ⚔️ duel #2 ANNABELLA FABRICA DE CONSERVE RAURENI S.A. Vâlcea 185.779.269 lei ⚔️ duel #3 TRANSILVANIA NUTS SRL Alba 152.022.678 lei ⚔️ duel #4 DIVINGARDEN SRL Bihor 142.078.161 lei ⚔️ duel #5 EISBERG SRL Ilfov 120.702.737 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești TRADIȚIONAL NATURE EUROPE SRL? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

TRADIȚIONAL NATURE EUROPE SRL
Formă juridică: SRL
Sediu: 674 BIS, Vlădești, Argeș
Nr. Reg. Com.: J3/512/2014
CUI: 33051957

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre TRADIȚIONAL NATURE EUROPE SRL
Ce cifră de afaceri are TRADIȚIONAL NATURE EUROPE SRL?

În 2016, TRADIȚIONAL NATURE EUROPE SRL a avut o cifră de afaceri de 3.329.979 lei.

Ce profit a avut TRADIȚIONAL NATURE EUROPE SRL?

În 2016, TRADIȚIONAL NATURE EUROPE SRL a raportat o pierdere netă de 411.490 lei.

Câți angajați are TRADIȚIONAL NATURE EUROPE SRL?

TRADIȚIONAL NATURE EUROPE SRL avea 30 angajați (număr mediu) în 2016.

Unde este sediul TRADIȚIONAL NATURE EUROPE SRL?

Sediul social al TRADIȚIONAL NATURE EUROPE SRL este în 674 BIS, Vlădești, Argeș.

Care este CUI-ul TRADIȚIONAL NATURE EUROPE SRL?

CUI-ul (codul fiscal) al TRADIȚIONAL NATURE EUROPE SRL este 33051957, iar numărul de la Registrul Comerțului este J3/512/2014.

Este TRADIȚIONAL NATURE EUROPE SRL o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, TRADIȚIONAL NATURE EUROPE SRL are un scor de sănătate financiară E din 5 (risc ridicat). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru TRADIȚIONAL NATURE EUROPE SRL

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii