AcasăBrașovCAEN 4941CULTURE OF LOGISTIC S.R.L.

Profil de firmă

CULTURE OF LOGISTIC S.R.L.

CUI 33634225 · SRL · Reg. Com. J8/1355/2014 · Zărnești, Brașov · din 2024

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J8/1355/2014

📍 Str. BRAZILOR 101, Zărnești

CAEN 4941 Transporturi rutiere de mărfuri

🏆 Vezi topul firmelor de transporturi rutiere de mărfuri din Brașov

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
Rezultat net
0 lei
Marjă netă
Angajați
D36/100
Scor de sănătate financiară

Semnale de atenție

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Datoriile depășesc activele totale.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

Firma a înregistrat o pierdere netă de 0 lei în 2025.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Cifra de afaceri (lei)121k2015125k2016110k201776k201872k201954k202050k202148k202216k2023n/a2024n/a2025
Rezultat net (lei)-55k2015-17k20163k2017-40k2018-17k2019-24k2020-29k2021-23k2022-5k20230202402025
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 0 lei 20.211 lei 200.372 lei -180.161 lei
2024 prescurtat 0 lei 20.211 lei 200.372 lei -180.161 lei
2023 prescurtat 16.400 lei -5.307 lei -32,4% 0 20.211 lei 200.372 lei -180.161 lei
2022 prescurtat 47.500 lei -23.435 lei -49,3% 2 48.099 lei 222.953 lei -174.854 lei
2021 prescurtat 50.100 lei -29.179 lei -58,2% 1 55.490 lei 206.909 lei -151.419 lei
2020 prescurtat 54.388 lei -23.809 lei -43,8% 1 35.699 lei 157.939 lei -122.240 lei
2019 prescurtat 71.850 lei -16.690 lei -23,2% 1 43.247 lei 141.678 lei -98.431 lei
2018 prescurtat 76.430 lei -40.481 lei -53,0% 1 48.017 lei 129.758 lei -81.741 lei
2017 prescurtat 109.876 lei 2.922 lei 2,7% 1 59.637 lei 100.897 lei -41.260 lei
2016 prescurtat 125.203 lei -17.471 lei -14,0% 2 67.676 lei 111.858 lei -44.182 lei
2015 prescurtat 121.485 lei -55.011 lei -45,3% 1 58.507 lei 85.218 lei -26.711 lei
Industria: CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri148.765 lei398.048 lei 1.204.018 lei
Marjă netămediana industriei: 3,8%

33.814 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 DUVENBECK LOGISTIK SRL Brașov 518.159.365 lei ⚔️ duel #2 INTERNAȚIONAL ALEXANDER SRL Arad 483.913.511 lei ⚔️ duel #3 ROUTIER EUROPEAN TRANSPORT S.A. Cluj 442.694.196 lei ⚔️ duel #4 DOLO TRANS OLIMP SRL Argeș 438.362.555 lei ⚔️ duel #5 LUSCAN COM SRL Buzău 379.687.049 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești CULTURE OF LOGISTIC S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

CULTURE OF LOGISTIC S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. BRAZILOR 101, Zărnești, Brașov
Nr. Reg. Com.: J8/1355/2014
CUI: 33634225

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre CULTURE OF LOGISTIC S.R.L.
Ce profit a avut CULTURE OF LOGISTIC S.R.L.?

În 2025, CULTURE OF LOGISTIC S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Unde este sediul CULTURE OF LOGISTIC S.R.L.?

Sediul social al CULTURE OF LOGISTIC S.R.L. este în Str. BRAZILOR 101, Zărnești, Brașov.

Care este CUI-ul CULTURE OF LOGISTIC S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al CULTURE OF LOGISTIC S.R.L. este 33634225, iar numărul de la Registrul Comerțului este J8/1355/2014.

Este CULTURE OF LOGISTIC S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, CULTURE OF LOGISTIC S.R.L. are un scor de sănătate financiară D din 5 (semnale de atenție). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru CULTURE OF LOGISTIC S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii