AcasăClujASOCIAȚIA TRANSYLVANIA SOCIAL HUB

Profil de firmă

ASOCIAȚIA TRANSYLVANIA SOCIAL HUB

CUI 34727829 · Cluj-Napoca, Cluj · din 2015

📍 Arieșului 102, Cluj-Napoca

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

ASOCIAȚIA DE PROPRIETARI

FUNDATIA UMANITARA NOBEL

FUNDATIA ECOLOGICĂ GREEN - FILIALA CLUJ

ASOCIATIA DE STUDII SI CERCETARI ALE TERORISMULUI

ASOCIAȚIA MEDICAL INTERNATIONAL RESCUE - MEDICALĂ INTERNAȚIONALĂ DE SALVARE

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASOCIAȚIA TRANSYLVANIA SOCIAL HUB? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASOCIAȚIA TRANSYLVANIA SOCIAL HUB
Sediu: Arieșului 102, Cluj-Napoca, Cluj
CUI: 34727829

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASOCIAȚIA TRANSYLVANIA SOCIAL HUB
Unde este sediul ASOCIAȚIA TRANSYLVANIA SOCIAL HUB?

Sediul social al ASOCIAȚIA TRANSYLVANIA SOCIAL HUB este în Arieșului 102, Cluj-Napoca, Cluj.

Care este CUI-ul ASOCIAȚIA TRANSYLVANIA SOCIAL HUB?

CUI-ul (codul fiscal) al ASOCIAȚIA TRANSYLVANIA SOCIAL HUB este 34727829.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASOCIAȚIA TRANSYLVANIA SOCIAL HUB

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii