AcasăConstanțaCAEN 4100URBAN LIGA S.R.L.

Profil de firmă

URBAN LIGA S.R.L.

CUI 35226745 · SRL · Reg. Com. J2015002443139 · Constanța, Constanța · din 2026

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2015002443139

📍 Str Traian 66, Constanța

CAEN 4100

🏆 Vezi topul firmelor de caen 4100 din Constanța

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
165.264 lei
▼ 74,4% vs anul precedent
Rezultat net
88.941 lei
▲ 343,4% vs anul precedent
Marjă netă
53,8%
Angajați
1
▲ 0,0% vs anul precedent
A87/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Cifra de afaceri în scădere accentuată (-74%).

✓ Profit net în 2025.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, URBAN LIGA S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 165.264 lei, în scădere (-74,4%) față de 2024.

Profitul net a fost de 88.941 lei, adică o marjă netă de 53,8% — peste mediana industriei (13,2%).

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 165.264 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Cifra de afaceri (lei)n/a2015n/a2016n/a2017n/a2018n/a2019n/a2020n/a202135k2022108k2023645k2024165k2025
Rezultat net (lei)-5222015-1362016-362017-4762018-6862019-6142020-628202131k202251k2023-37k202489k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 165.264 lei 88.941 lei 53,8% 1 163.845 lei 111.199 lei 52.646 lei
2024 prescurtat 645.416 lei -36.535 lei -5,7% 1 149.622 lei 185.917 lei -36.295 lei
2023 prescurtat 107.811 lei 51.209 lei 47,5% 1 74.128 lei 22.679 lei 51.449 lei
2022 prescurtat 34.916 lei 30.912 lei 88,5% 1 28.563 lei 1.788 lei 28.275 lei
2021 prescurtat -628 lei 13 lei 2.650 lei -2.637 lei
2020 prescurtat -614 lei 655 lei 2.664 lei -2.009 lei
2019 prescurtat -686 lei 105 lei 1.500 lei -1.395 lei
2018 prescurtat -476 lei 141 lei 850 lei -709 lei
2017 prescurtat -36 lei 117 lei 350 lei -233 lei
2016 prescurtat -136 lei 0 153 lei 350 lei -197 lei
2015 prescurtat -522 lei 139 lei 200 lei -61 lei
Industria: CAEN 4100 · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri109.708 lei359.000 lei 1.500.000 lei165.264 lei
Marjă netămediana industriei: 13,2% 53,8%

10.300 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI București S2 2.226.724.153 lei ⚔️ duel #2 Porr Construct SRL București S2 1.991.406.586 lei ⚔️ duel #3 MAKYOL INȘAAT SANAYI TURIZM VE TICARET ANONIM ȘIRKETI ISTANBUL - SUCURSALA BUCUREȘTI București S1 1.720.463.235 lei ⚔️ duel #4 AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA București S2 751.966.850 lei ⚔️ duel #5 TERRA GAZ CONSTRUCT SRL Ilfov 615.484.710 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

GREENPREST SERV S.R.L.

GRECU TRAVEL 23 S.R.L.

CABINET PEDIATRIE DR. IONESCU MAGDALENA S.R.L.

ALERI S.R.L.

SOLE FURIOASA S.R.L.

LOVE AUTO S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești URBAN LIGA S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

URBAN LIGA S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str Traian 66, Constanța, Constanța
Nr. Reg. Com.: J2015002443139
CUI: 35226745

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre URBAN LIGA S.R.L.
Ce cifră de afaceri are URBAN LIGA S.R.L.?

În 2025, URBAN LIGA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 165.264 lei.

Ce profit a avut URBAN LIGA S.R.L.?

În 2025, URBAN LIGA S.R.L. a raportat un profit net de 88.941 lei.

Câți angajați are URBAN LIGA S.R.L.?

URBAN LIGA S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul URBAN LIGA S.R.L.?

Sediul social al URBAN LIGA S.R.L. este în Str Traian 66, Constanța, Constanța.

Care este CUI-ul URBAN LIGA S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al URBAN LIGA S.R.L. este 35226745, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2015002443139.

Este URBAN LIGA S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, URBAN LIGA S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru URBAN LIGA S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii