AcasăBucurești S5CAEN 4100LUCAS INVEST SERVICII SRL

Profil de firmă

LUCAS INVEST SERVICII SRL

CUI 35288454 · SRL · Reg. Com. J40/14678/2015 · București, București S5 · din 2023

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J40/14678/2015

📍 Str. SOLD. SAMOILĂ RISIPITU 3, București

CAEN 4100

🏆 Vezi topul firmelor de caen 4100 din București S5

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
0 lei
Rezultat net
-1.929 lei
▼ 93,3% vs anul precedent
Marjă netă
Angajați
E3/100
Scor de sănătate financiară

Risc ridicat

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Pierdere netă în 2025.

• Pierderi în doi ani consecutivi.

• Datoriile depășesc activele totale.

• Fără activitate raportată (cifră de afaceri și angajați zero).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, firma nu a raportat cifră de afaceri — posibil fără activitate.

Firma a înregistrat o pierdere netă de 1.929 lei în 2025.

⚠️ Pierderi în doi ani consecutivi — presiune reală pe continuitate.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Cifra de afaceri (lei)020163,5 mil20171,9 mil20181,8 mil20190202002021020220202302025
Rezultat net (lei)-49k2016225k2017526k2018605k2019297202031k2021-1k2022-9982023-2k2025
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 0 lei -1.929 lei 19.537 lei 229.263 lei -209.726 lei
2023 prescurtat 0 lei -998 lei 291.482 lei 262.163 lei 29.319 lei
2022 prescurtat 0 lei -1.250 lei 292.123 lei 261.806 lei 30.317 lei
2021 prescurtat 0 lei 31.006 lei 0 293.052 lei 261.485 lei 31.567 lei
2020 prescurtat 0 lei 297 lei 0 262.266 lei 261.704 lei 562 lei
2019 prescurtat 1.837.462 lei 604.627 lei 32,9% 1 868.302 lei 263.410 lei 604.892 lei
2018 prescurtat 1.920.817 lei 526.442 lei 27,4% 1 1.254.345 lei 681.047 lei 573.298 lei
2017 standard 3.453.019 lei 225.465 lei 6,5% 1 3.642.252 lei 3.465.395 lei 176.857 lei
2016 prescurtat 0 lei -48.828 lei 0 1.873.272 lei 1.921.880 lei -48.608 lei
Industria: CAEN 4100 · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri109.708 lei359.000 lei 1.500.000 lei0 lei
Marjă netămediana industriei: 13,2%

10.300 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI București S2 2.226.724.153 lei ⚔️ duel #2 Porr Construct SRL București S2 1.991.406.586 lei ⚔️ duel #3 MAKYOL INȘAAT SANAYI TURIZM VE TICARET ANONIM ȘIRKETI ISTANBUL - SUCURSALA BUCUREȘTI București S1 1.720.463.235 lei ⚔️ duel #4 AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA București S2 751.966.850 lei ⚔️ duel #5 TERRA GAZ CONSTRUCT SRL Ilfov 615.484.710 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

COSTAS RESIDENCE SRL

PALM RESIDENCE SRL

P&L IMOBILIAR RESIDENCE SRL

PARTENIE ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

PARTENIE LUCIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești LUCAS INVEST SERVICII SRL? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

LUCAS INVEST SERVICII SRL
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. SOLD. SAMOILĂ RISIPITU 3, București, București S5
Nr. Reg. Com.: J40/14678/2015
CUI: 35288454

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre LUCAS INVEST SERVICII SRL
Ce cifră de afaceri are LUCAS INVEST SERVICII SRL?

În 2025, LUCAS INVEST SERVICII SRL a avut o cifră de afaceri de 0 lei.

Ce profit a avut LUCAS INVEST SERVICII SRL?

În 2025, LUCAS INVEST SERVICII SRL a raportat o pierdere netă de 1.929 lei.

Unde este sediul LUCAS INVEST SERVICII SRL?

Sediul social al LUCAS INVEST SERVICII SRL este în Str. SOLD. SAMOILĂ RISIPITU 3, București, București S5.

Care este CUI-ul LUCAS INVEST SERVICII SRL?

CUI-ul (codul fiscal) al LUCAS INVEST SERVICII SRL este 35288454, iar numărul de la Registrul Comerțului este J40/14678/2015.

Este LUCAS INVEST SERVICII SRL o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, LUCAS INVEST SERVICII SRL are un scor de sănătate financiară E din 5 (risc ridicat). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru LUCAS INVEST SERVICII SRL

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii