AcasăAlbaASOCIATIA CAVALERI PRO EDUCATIE ALBA IULIA

Profil de firmă

ASOCIATIA CAVALERI PRO EDUCATIE ALBA IULIA

CUI 36522811 · Alba Iulia, Alba · din 2019

📍 Liceului 3, Alba Iulia

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASOCIATIA CAVALERI PRO...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASOCIATIA CAVALERI PRO EDUCATIE ALBA IULIA
Sediu: Liceului 3, Alba Iulia, Alba
CUI: 36522811

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASOCIATIA CAVALERI PRO...
Unde este sediul ASOCIATIA CAVALERI PRO EDUCATIE ALBA IULIA?

Sediul social al ASOCIATIA CAVALERI PRO EDUCATIE ALBA IULIA este în Liceului 3, Alba Iulia, Alba.

Care este CUI-ul ASOCIATIA CAVALERI PRO EDUCATIE ALBA IULIA?

CUI-ul (codul fiscal) al ASOCIATIA CAVALERI PRO EDUCATIE ALBA IULIA este 36522811.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASOCIATIA CAVALERI PRO EDUCATIE ALBA IULIA

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii