AcasăOltFEDERATIA CLUBURILOR JKS

Profil de firmă

FEDERATIA CLUBURILOR JKS

CUI 36592078 · Slatina, Olt · din 2016

📍 Toamnei 7B, Slatina

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

ASOCIATIA CLUBUL SPORTIV ,,SCORPION KARATE-DO"

ASOCIATIA CLUBUL SPORTIV IMPACT OLT

ASOCIATIA JUDETEANA DE KARATE OLT

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești FEDERATIA CLUBURILOR JKS? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

FEDERATIA CLUBURILOR JKS
Sediu: Toamnei 7B, Slatina, Olt
CUI: 36592078

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre FEDERATIA CLUBURILOR JKS
Unde este sediul FEDERATIA CLUBURILOR JKS?

Sediul social al FEDERATIA CLUBURILOR JKS este în Toamnei 7B, Slatina, Olt.

Care este CUI-ul FEDERATIA CLUBURILOR JKS?

CUI-ul (codul fiscal) al FEDERATIA CLUBURILOR JKS este 36592078.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru FEDERATIA CLUBURILOR JKS

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii