AcasăAradCAEN 8551ALEX BĂLTEAN SWIMMING CLUB SRL

Profil de firmă

ALEX BĂLTEAN SWIMMING CLUB SRL

CUI 36978185 · SRL · Reg. Com. J2/103/2017 · Arad, Arad

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2/103/2017

📍 Str. ZORILOR, Arad

CAEN 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional

🏆 Vezi topul firmelor de învățământ în domeniul sportiv și... din Arad

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
16.080 lei
▲ 87,0% vs anul precedent
Rezultat net
8.533 lei
▲ 24,9% vs anul precedent
Marjă netă
53,1%
Angajați
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+87%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, ALEX BĂLTEAN SWIMMING CLUB SRL a realizat o cifră de afaceri de 16.080 lei, în creștere puternică (+87,0%) față de 2023.

Profitul net a fost de 8.533 lei, adică o marjă netă de 53,1% — peste mediana industriei (10,3%).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,01%.

Cifra de afaceri (lei)44k201747k201853k201916k202124k20229k202316k2025
Rezultat net (lei)33k201723k201825k201914k202122k20227k20239k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 16.080 lei 8.533 lei 53,1% 75.497 lei 29.733 lei 45.764 lei
2023 prescurtat 8.600 lei 6.834 lei 79,5% 55.952 lei 25.469 lei 30.483 lei
2022 prescurtat 23.550 lei 22.483 lei 95,5% 0 59.939 lei 985 lei 58.954 lei
2021 prescurtat 16.275 lei 14.487 lei 89,0% 56.044 lei 19.573 lei 36.471 lei
2019 prescurtat 52.535 lei 24.887 lei 47,4% 1 100.288 lei 19.468 lei 80.820 lei
2018 prescurtat 46.873 lei 22.520 lei 48,0% 1 69.897 lei 13.964 lei 55.933 lei
2017 prescurtat 44.232 lei 33.213 lei 75,1% 1 36.216 lei 2.803 lei 33.413 lei
Industria: CAEN 8551 — Învățământ în domeniul sportiv și recreațional · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri23.951 lei72.782 lei 170.422 lei16.080 lei
Marjă netămediana industriei: 10,3% 53,1%

1.002 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 RECREATIV BUSINESS S.R.L. București S5 4.359.678 lei ⚔️ duel #2 AQUA LIFE SWIMMING SRL Giurgiu 4.195.040 lei ⚔️ duel #3 SPLASH REPUBLIK SRL București S3 3.627.864 lei ⚔️ duel #4 SNOWLINE SKI S.R.L. Prahova 3.241.928 lei ⚔️ duel #5 CASA CAMPIONILOR NAVI S.R.L. București S3 2.494.010 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

MEDLIR CARE SRL

MBA BACOIN SRL

ȚULUG SERGIU CĂTĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

M TRANS GRUP SPEDITION SRL

SABOM TRIO SRL

LANOLIN INDUSTRY S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ALEX BĂLTEAN SWIMMING CLUB SRL? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ALEX BĂLTEAN SWIMMING CLUB SRL
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. ZORILOR, Arad, Arad
Nr. Reg. Com.: J2/103/2017
CUI: 36978185

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ALEX BĂLTEAN SWIMMING CLUB SRL
Ce cifră de afaceri are ALEX BĂLTEAN SWIMMING CLUB SRL?

În 2025, ALEX BĂLTEAN SWIMMING CLUB SRL a avut o cifră de afaceri de 16.080 lei.

Ce profit a avut ALEX BĂLTEAN SWIMMING CLUB SRL?

În 2025, ALEX BĂLTEAN SWIMMING CLUB SRL a raportat un profit net de 8.533 lei.

Unde este sediul ALEX BĂLTEAN SWIMMING CLUB SRL?

Sediul social al ALEX BĂLTEAN SWIMMING CLUB SRL este în Str. ZORILOR, Arad, Arad.

Care este CUI-ul ALEX BĂLTEAN SWIMMING CLUB SRL?

CUI-ul (codul fiscal) al ALEX BĂLTEAN SWIMMING CLUB SRL este 36978185, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2/103/2017.

Este ALEX BĂLTEAN SWIMMING CLUB SRL o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, ALEX BĂLTEAN SWIMMING CLUB SRL are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ALEX BĂLTEAN SWIMMING CLUB SRL

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii