AcasăBacăuCAEN 5621PETRUNJEL FOOD S.R.L.

Profil de firmă

PETRUNJEL FOOD S.R.L.

CUI 37493854 · SRL · Reg. Com. J2017000678049 · Mărgineni, Bacău · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2017000678049

📍 Cal Moinești 95, Mărgineni

CAEN 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

🏆 Vezi topul firmelor de activități de alimentație (catering)... din Bacău

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
1.155.398 lei
▼ 0,0% vs anul precedent
Rezultat net
10.164 lei
▼ 88,8% vs anul precedent
Marjă netă
0,9%
Angajați
6
▲ 20,0% vs anul precedent
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, PETRUNJEL FOOD S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 1.155.398 lei, aproximativ la nivelul anului 2024.

Profitul net a fost de 10.164 lei, adică o marjă netă de 0,9% — sub mediana industriei (3,5%).

Echipa numără 6 angajați, iar fiecare generează în medie 192.566 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Firma se situează peste mediana industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 5621, 1.302 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,06%.

Cifra de afaceri (lei)2k201764k2018364k2019242k2020754k20211,3 mil20221,5 mil20231,2 mil20241,2 mil2025
Rezultat net (lei)2k201732k2018286k201928k202069k2021253k2022206k202391k202410k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 1.155.398 lei 10.164 lei 0,9% 6 2.106.300 lei 1.171.784 lei 934.516 lei
2024 prescurtat 1.155.628 lei 90.876 lei 7,9% 5 1.710.929 lei 786.425 lei 924.504 lei
2023 prescurtat 1.466.889 lei 205.627 lei 14,0% 5 1.586.056 lei 756.928 lei 829.128 lei
2022 prescurtat 1.299.747 lei 252.625 lei 19,4% 5 1.471.692 lei 802.315 lei 669.377 lei
2021 prescurtat 754.490 lei 68.984 lei 9,1% 4 438.144 lei 29.084 lei 416.751 lei
2020 prescurtat 241.541 lei 27.914 lei 11,6% 3 368.324 lei 39.736 lei 347.767 lei
2019 prescurtat 364.105 lei 286.062 lei 78,6% 2 543.454 lei 223.601 lei 319.853 lei
2018 prescurtat 64.463 lei 31.747 lei 49,2% 1 37.513 lei 3.722 lei 33.791 lei
2017 prescurtat 2.000 lei 1.844 lei 92,2% 1.104 lei 60 lei 2.044 lei
Industria: CAEN 5621 — Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri112.813 lei363.673 lei 1.183.217 lei1.155.398 lei
Marjă netămediana industriei: 3,5% 0,9%

1.302 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 AERO SKY CONSULT SRL București S1 43.903.586 lei ⚔️ duel #2 DOMINO'S PIZZA MAXIM SRL București S1 41.875.085 lei ⚔️ duel #3 ZEST FOOD S.R.L. București S2 35.169.893 lei ⚔️ duel #4 LACTATE BRADET S.R.L. Argeș 26.357.881 lei ⚔️ duel #5 RED PLAZA SRL Iași 26.223.182 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

📈 Rezerva de mărire: ~81 lei net/lună per angajat

Calcul din bilanțul oficial 2025: dacă firma și-ar direcționa întregul profit net (10.164 lei) către cei 6 angajați, fiecare ar putea primi în plus suma de mai sus — și firma tot n-ar fi pe pierdere. E un plafon teoretic, nu o recomandare; un angajat generează aici și 192.566 lei cifră de afaceri pe an. Formula →

🏛 Ești PETRUNJEL FOOD S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

PETRUNJEL FOOD S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Cal Moinești 95, Mărgineni, Bacău
Nr. Reg. Com.: J2017000678049
CUI: 37493854

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre PETRUNJEL FOOD S.R.L.
Ce cifră de afaceri are PETRUNJEL FOOD S.R.L.?

În 2025, PETRUNJEL FOOD S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.155.398 lei.

Ce profit a avut PETRUNJEL FOOD S.R.L.?

În 2025, PETRUNJEL FOOD S.R.L. a raportat un profit net de 10.164 lei.

Câți angajați are PETRUNJEL FOOD S.R.L.?

PETRUNJEL FOOD S.R.L. avea 6 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul PETRUNJEL FOOD S.R.L.?

Sediul social al PETRUNJEL FOOD S.R.L. este în Cal Moinești 95, Mărgineni, Bacău.

Care este CUI-ul PETRUNJEL FOOD S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al PETRUNJEL FOOD S.R.L. este 37493854, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2017000678049.

Este PETRUNJEL FOOD S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, PETRUNJEL FOOD S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru PETRUNJEL FOOD S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii