AcasăSuceavaCAEN 4520GOLD AND CRISTAL CLEANING S.R.L.-D.

Profil de firmă

GOLD AND CRISTAL CLEANING S.R.L.-D.

CUI 37895495 · SRL · Reg. Com. J33/1208/2017 · Vama, Suceava

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J33/1208/2017

📍 Str. VICTORIEI 30, Vama

CAEN 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor

🏆 Vezi topul firmelor de întreținerea și repararea autovehiculelor din Suceava

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
9.060 lei
▼ 51,7% vs anul precedent
Rezultat net
-4.484 lei
▼ 387,6% vs anul precedent
Marjă netă
-49,5%
Angajați
B72/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară bună

• Pierdere netă în 2025.

• Cifra de afaceri în scădere accentuată (-52%).

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, GOLD AND CRISTAL CLEANING S.R.L.-D. a realizat o cifră de afaceri de 9.060 lei, în scădere (-51,7%) față de 2024.

Firma a înregistrat o pierdere netă de 4.484 lei în 2025.

Cifra de afaceri (lei)11k201741k201834k201925k202021k202130k202319k20249k2025
Rezultat net (lei)962017392018349201915k202015k20211k20232k2024-4k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 9.060 lei -4.484 lei -49,5% 18.630 lei 2.065 lei 16.565 lei
2024 prescurtat 18.746 lei 1.559 lei 8,3% 21.300 lei 251 lei 21.049 lei
2023 prescurtat 29.736 lei 1.425 lei 4,8% 19.859 lei 369 lei 19.490 lei
2021 prescurtat 21.161 lei 15.114 lei 71,4% 30.979 lei 218 lei 30.761 lei
2020 prescurtat 24.823 lei 14.964 lei 60,3% 1 16.147 lei 500 lei 15.647 lei
2019 prescurtat 33.974 lei 349 lei 1,0% 1 7.620 lei 6.937 lei 683 lei
2018 prescurtat 40.582 lei 39 lei 0,1% 1 9.332 lei 8.997 lei 335 lei
2017 prescurtat 10.642 lei 96 lei 0,9% 1 12.969 lei 12.673 lei 296 lei
Industria: CAEN 4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri74.150 lei202.160 lei 463.417 lei9.060 lei
Marjă netămediana industriei: 3,2% -49,5%

10.203 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 RMB CASA AUTO TIMISOARA SRL Timiș 293.368.005 lei ⚔️ duel #2 ASKO INTERNATIONAL SRL București S6 217.024.878 lei ⚔️ duel #3 ANDRA CAR INOVATION S.R.L. Ilfov 158.571.849 lei ⚔️ duel #4 RADBURG SOFT S.R.L. Suceava 140.198.601 lei ⚔️ duel #5 CASA AUTO VÂLCEA S.R.L. Vâlcea 125.636.104 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești GOLD AND CRISTAL CLEANING S.R.L.-D.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

GOLD AND CRISTAL CLEANING S.R.L.-D.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. VICTORIEI 30, Vama, Suceava
Nr. Reg. Com.: J33/1208/2017
CUI: 37895495

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre GOLD AND CRISTAL CLEANING S.R.L.-D.
Ce cifră de afaceri are GOLD AND CRISTAL CLEANING S.R.L.-D.?

În 2025, GOLD AND CRISTAL CLEANING S.R.L.-D. a avut o cifră de afaceri de 9.060 lei.

Ce profit a avut GOLD AND CRISTAL CLEANING S.R.L.-D.?

În 2025, GOLD AND CRISTAL CLEANING S.R.L.-D. a raportat o pierdere netă de 4.484 lei.

Unde este sediul GOLD AND CRISTAL CLEANING S.R.L.-D.?

Sediul social al GOLD AND CRISTAL CLEANING S.R.L.-D. este în Str. VICTORIEI 30, Vama, Suceava.

Care este CUI-ul GOLD AND CRISTAL CLEANING S.R.L.-D.?

CUI-ul (codul fiscal) al GOLD AND CRISTAL CLEANING S.R.L.-D. este 37895495, iar numărul de la Registrul Comerțului este J33/1208/2017.

Este GOLD AND CRISTAL CLEANING S.R.L.-D. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, GOLD AND CRISTAL CLEANING S.R.L.-D. are un scor de sănătate financiară B din 5 (sănătate financiară bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru GOLD AND CRISTAL CLEANING S.R.L.-D.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii