AcasăSuceavaCAEN 9313BUCOVINA FITNESS & AEROBIC SRL

Profil de firmă

BUCOVINA FITNESS & AEROBIC SRL

CUI 37999950 · SRL · Reg. Com. J33/1340/2017 · Rădăuți, Suceava

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J33/1340/2017

📍 Str. VOLOVĂȚULUI 104, Rădăuți

CAEN 9313 Activități ale centrelor de fitness

🏆 Vezi topul firmelor de activități ale centrelor de fitness din Suceava

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
Rezultat net
0 lei
Marjă netă
Angajați
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

Firma a înregistrat o pierdere netă de 0 lei în 2025.

Cifra de afaceri (lei)112k2017366k201850k2019n/a2021n/a2022n/a2023n/a2025
Rezultat net (lei)79k2017226k201815k2019-7192021020220202302025
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 0 lei 990 lei 0 lei 990 lei
2023 prescurtat 0 lei 241.541 lei 0 lei 241.541 lei
2022 prescurtat 0 lei 241.541 lei 0 lei 241.541 lei
2021 prescurtat -719 lei 254.272 lei 12.731 lei 241.541 lei
2019 prescurtat 50.000 lei 15.468 lei 30,9% 2 272.827 lei 30.508 lei 242.319 lei
2018 prescurtat 366.394 lei 226.416 lei 61,8% 2 231.994 lei 5.143 lei 226.851 lei
2017 prescurtat 111.607 lei 79.235 lei 71,0% 3 88.913 lei 9.478 lei 79.435 lei
Industria: CAEN 9313 — Activități ale centrelor de fitness · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri38.160 lei115.729 lei 272.894 lei
Marjă netămediana industriei: 3,5%

1.782 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 WORLD CLASS ROMANIA S.A. București S1 242.582.388 lei ⚔️ duel #2 STAY FIT IRIDE S.A. București S2 109.950.119 lei ⚔️ duel #3 EIGHTEENGYM S.R.L. Mureș 87.970.459 lei ⚔️ duel #4 ESX INTEL WORLD S.R.L. București S1 66.581.016 lei ⚔️ duel #5 CYBEX FITNESS S.R.L. Timiș 14.742.529 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

NEW MEDIA BUCOVINA SRL

AURA-MARIA DESIGN S.R.L.

BUCOVINA TRICOTAJE S.R.L.

DIDEA DIZAIN S.R.L.

BUCOVINA FITNESS RADAUTI S.R.L.

MIHALCIUC GABRIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești BUCOVINA FITNESS & AEROBIC SRL? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

BUCOVINA FITNESS & AEROBIC SRL
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. VOLOVĂȚULUI 104, Rădăuți, Suceava
Nr. Reg. Com.: J33/1340/2017
CUI: 37999950

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre BUCOVINA FITNESS & AEROBIC SRL
Ce profit a avut BUCOVINA FITNESS & AEROBIC SRL?

În 2025, BUCOVINA FITNESS & AEROBIC SRL a raportat un profit net de 0 lei.

Unde este sediul BUCOVINA FITNESS & AEROBIC SRL?

Sediul social al BUCOVINA FITNESS & AEROBIC SRL este în Str. VOLOVĂȚULUI 104, Rădăuți, Suceava.

Care este CUI-ul BUCOVINA FITNESS & AEROBIC SRL?

CUI-ul (codul fiscal) al BUCOVINA FITNESS & AEROBIC SRL este 37999950, iar numărul de la Registrul Comerțului este J33/1340/2017.

Este BUCOVINA FITNESS & AEROBIC SRL o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, BUCOVINA FITNESS & AEROBIC SRL are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru BUCOVINA FITNESS & AEROBIC SRL

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii