AcasăDoljCAEN 6820KROKODIL REAL ESTATE S.R.L.

Profil de firmă

KROKODIL REAL ESTATE S.R.L.

CUI 38854140 · SRL · Reg. Com. J2018000320167 · Craiova, Dolj · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2018000320167

📍 Str TOAMNEI 104A, Craiova

CAEN 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau în leasing

🏆 Vezi topul firmelor de închirierea și subînchirierea... din Dolj

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
57.000 lei
▼ 83,5% vs anul precedent
Rezultat net
3.882 lei
▼ 98,6% vs anul precedent
Marjă netă
6,8%
Angajați
1
▼ 50,0% vs anul precedent
A87/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Cifra de afaceri în scădere accentuată (-83%).

✓ Profit net în 2025.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, KROKODIL REAL ESTATE S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 57.000 lei, în scădere (-83,5%) față de 2024.

Profitul net a fost de 3.882 lei, adică o marjă netă de 6,8% — sub mediana industriei (21,9%).

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 57.000 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Cifra de afaceri (lei)113k2022834k2023345k202457k2025
Rezultat net (lei)36k2022501k2023277k20244k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 57.000 lei 3.882 lei 6,8% 1 1.254.322 lei 707.498 lei 492.026 lei
2024 prescurtat 344.861 lei 277.387 lei 80,4% 2 1.580.691 lei 774.664 lei 738.144 lei
2023 prescurtat 834.496 lei 500.557 lei 60,0% 2 1.235.196 lei 692.940 lei 460.757 lei
2022 prescurtat 113.106 lei 35.753 lei 31,6% 2 272.197 lei 167.317 lei 200 lei
Industria: CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau în leasing · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri82.038 lei236.397 lei 694.238 lei57.000 lei
Marjă netămediana industriei: 21,9% 6,8%

13.721 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 LIDL ROMANIA SCS Ilfov 673.912.188 lei ⚔️ duel #2 COTROCENI PARK SA București S6 328.876.602 lei ⚔️ duel #3 BANEASA DEVELOPMENTS SRL București S1 308.050.721 lei ⚔️ duel #4 CEETRUS ROMANIA S.R.L. București S1 235.959.491 lei ⚔️ duel #5 IULIUS MALL TIMISOARA SRL Timiș 222.942.877 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

DAMINED INVEST S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești KROKODIL REAL ESTATE S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

KROKODIL REAL ESTATE S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str TOAMNEI 104A, Craiova, Dolj
Nr. Reg. Com.: J2018000320167
CUI: 38854140

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre KROKODIL REAL ESTATE S.R.L.
Ce cifră de afaceri are KROKODIL REAL ESTATE S.R.L.?

În 2025, KROKODIL REAL ESTATE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 57.000 lei.

Ce profit a avut KROKODIL REAL ESTATE S.R.L.?

În 2025, KROKODIL REAL ESTATE S.R.L. a raportat un profit net de 3.882 lei.

Câți angajați are KROKODIL REAL ESTATE S.R.L.?

KROKODIL REAL ESTATE S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul KROKODIL REAL ESTATE S.R.L.?

Sediul social al KROKODIL REAL ESTATE S.R.L. este în Str TOAMNEI 104A, Craiova, Dolj.

Care este CUI-ul KROKODIL REAL ESTATE S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al KROKODIL REAL ESTATE S.R.L. este 38854140, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2018000320167.

Este KROKODIL REAL ESTATE S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, KROKODIL REAL ESTATE S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru KROKODIL REAL ESTATE S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii