AcasăArgeșCAEN 9603LARUMA ETERNITY INVEST S.R.L.

Profil de firmă

LARUMA ETERNITY INVEST S.R.L.

CUI 38904982 · SRL · Reg. Com. J3/394/2018 · Topoloveni, Argeș

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J3/394/2018

📍 Fundătura INURI 4, Topoloveni

CAEN 9603 Activități de pompe funebre și similare

🏆 Vezi topul firmelor de activități de pompe funebre și similare din Argeș

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
104.041 lei
▼ 46,4% vs anul precedent
Rezultat net
27.742 lei
▲ 1,5% vs anul precedent
Marjă netă
26,7%
Angajați
1
▲ 0,0% vs anul precedent
A87/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Cifra de afaceri în scădere accentuată (-46%).

✓ Profit net în 2024.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2024, LARUMA ETERNITY INVEST S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 104.041 lei, în scădere (-46,4%) față de 2023.

Profitul net a fost de 27.742 lei, adică o marjă netă de 26,7% — peste mediana industriei (5,8%).

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 104.041 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,02%.

Cifra de afaceri (lei)67k2018131k2019473k2021235k2022194k2023104k2024
Rezultat net (lei)12k201869k2019213k2021-76k202227k202328k2024
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2024 prescurtat 104.041 lei 27.742 lei 26,7% 1 105.271 lei 8.060 lei 97.211 lei
2023 prescurtat 194.122 lei 27.331 lei 14,1% 1 271.817 lei 4.348 lei 267.469 lei
2022 prescurtat 234.713 lei -76.287 lei -32,5% 2 271.344 lei 31.206 lei 240.138 lei
2021 prescurtat 473.282 lei 212.846 lei 45,0% 4 394.401 lei 77.976 lei 316.425 lei
2019 prescurtat 131.351 lei 68.658 lei 52,3% 2 241.450 lei 160.322 lei 81.128 lei
2018 prescurtat 67.368 lei 12.270 lei 18,2% 1 28.237 lei 15.767 lei 12.470 lei
Industria: CAEN 9603 — Activități de pompe funebre și similare · 2024
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri85.988 lei205.926 lei 314.048 lei104.041 lei
Marjă netămediana industriei: 5,8% 26,7%

1.140 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 DAVRAI SRL Covasna 6.910.497 lei ⚔️ duel #2 ETERNMARY SRL Gorj 6.018.859 lei ⚔️ duel #3 PROMETEU SRL Alba 5.305.909 lei ⚔️ duel #4 VILI FUNERAR SRL Mureș 4.864.245 lei ⚔️ duel #5 PETRACOM SRL Ialomița 4.660.453 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești LARUMA ETERNITY INVEST S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

LARUMA ETERNITY INVEST S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Fundătura INURI 4, Topoloveni, Argeș
Nr. Reg. Com.: J3/394/2018
CUI: 38904982

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre LARUMA ETERNITY INVEST S.R.L.
Ce cifră de afaceri are LARUMA ETERNITY INVEST S.R.L.?

În 2024, LARUMA ETERNITY INVEST S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 104.041 lei.

Ce profit a avut LARUMA ETERNITY INVEST S.R.L.?

În 2024, LARUMA ETERNITY INVEST S.R.L. a raportat un profit net de 27.742 lei.

Câți angajați are LARUMA ETERNITY INVEST S.R.L.?

LARUMA ETERNITY INVEST S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2024.

Unde este sediul LARUMA ETERNITY INVEST S.R.L.?

Sediul social al LARUMA ETERNITY INVEST S.R.L. este în Fundătura INURI 4, Topoloveni, Argeș.

Care este CUI-ul LARUMA ETERNITY INVEST S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al LARUMA ETERNITY INVEST S.R.L. este 38904982, iar numărul de la Registrul Comerțului este J3/394/2018.

Este LARUMA ETERNITY INVEST S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, LARUMA ETERNITY INVEST S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru LARUMA ETERNITY INVEST S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii