AcasăOltCAEN 4619MAGNUM PREST RICH S.R.L.

Profil de firmă

MAGNUM PREST RICH S.R.L.

CUI 39033780 · SRL · Reg. Com. J28/240/2018 · Potcoava, Olt

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J28/240/2018

📍 Str. TÂRGULUI 63, Potcoava

CAEN 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

🏆 Vezi topul firmelor de intermedieri în comerțul cu produse diverse din Olt

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
231.995 lei
▼ 22,0% vs anul precedent
Rezultat net
11.049 lei
▲ 216,4% vs anul precedent
Marjă netă
4,8%
Angajați
A90/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Fără bilanț depus după 2022 — informație limitată.

✓ Profit net în 2022.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2022, MAGNUM PREST RICH S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 231.995 lei, în scădere (-22,0%) față de 2021.

Profitul net a fost de 11.049 lei, adică o marjă netă de 4,8% — sub mediana industriei (19,5%).

Firma se situează peste mediana industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 4619, 6.571 firme active).

Cifra de afaceri (lei)236k2018232k2019298k2021232k2022
Rezultat net (lei)155k2018160k2019-9k202111k2022
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2022 prescurtat 231.995 lei 11.049 lei 4,8% 36.174 lei 24.885 lei 11.289 lei
2021 prescurtat 297.609 lei -9.492 lei -3,2% 328.865 lei 8.798 lei 320.067 lei
2019 prescurtat 232.380 lei 160.397 lei 69,0% 317.688 lei 1.894 lei 315.794 lei
2018 prescurtat 236.396 lei 155.197 lei 65,7% 156.297 lei 900 lei 155.397 lei
Industria: CAEN 4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse · 2022
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri58.750 lei218.776 lei 803.929 lei231.995 lei
Marjă netămediana industriei: 19,5% 4,8%

6.571 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 ALASKA CREDIT S.R.L. București S1 598.099.287 lei ⚔️ duel #2 CERTINVEST SRL Bihor 412.253.866 lei ⚔️ duel #3 GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL București S2 396.468.655 lei ⚔️ duel #4 UNIPREST INSTAL SRL Mureș 341.379.564 lei ⚔️ duel #5 SIDE GRUP SRL Arad 298.944.119 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

VEGIA GRANTS ROMTEX SRL

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești MAGNUM PREST RICH S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

MAGNUM PREST RICH S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. TÂRGULUI 63, Potcoava, Olt
Nr. Reg. Com.: J28/240/2018
CUI: 39033780

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre MAGNUM PREST RICH S.R.L.
Ce cifră de afaceri are MAGNUM PREST RICH S.R.L.?

În 2022, MAGNUM PREST RICH S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 231.995 lei.

Ce profit a avut MAGNUM PREST RICH S.R.L.?

În 2022, MAGNUM PREST RICH S.R.L. a raportat un profit net de 11.049 lei.

Unde este sediul MAGNUM PREST RICH S.R.L.?

Sediul social al MAGNUM PREST RICH S.R.L. este în Str. TÂRGULUI 63, Potcoava, Olt.

Care este CUI-ul MAGNUM PREST RICH S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al MAGNUM PREST RICH S.R.L. este 39033780, iar numărul de la Registrul Comerțului este J28/240/2018.

Este MAGNUM PREST RICH S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, MAGNUM PREST RICH S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru MAGNUM PREST RICH S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii