AcasăSatu MareCAEN 5610TERRA ULTRA SILVAM S.R.L.

Profil de firmă

TERRA ULTRA SILVAM S.R.L.

CUI 39548158 · SRL · Reg. Com. J2018000612307 · Satu Mare, Satu Mare · din 2024

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2018000612307

📍 Str MAREȘAL AVERESCU 6, Satu Mare

CAEN 5610 Restaurante

🏆 Vezi topul firmelor de restaurante din Satu Mare

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
Rezultat net
-2.100 lei
Marjă netă
Angajați
0
E21/100
Scor de sănătate financiară

Risc ridicat

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Pierdere netă în 2025.

• Datoriile depășesc activele totale.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

Firma a înregistrat o pierdere netă de 2.100 lei în 2025.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Rezultat net (lei)-2k2025
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat -2.100 lei 0 200 lei 2.100 lei -1.900 lei
Industria: CAEN 5610 — Restaurante · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri126.704 lei416.404 lei 1.409.148 lei
Marjă netămediana industriei: 1,7%

8.292 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 ALBINA RESTAURANTE S.R.L. Suceava 145.893.628 lei ⚔️ duel #2 NOODLE PACK SRL Cluj 99.991.281 lei ⚔️ duel #3 CLUB MILITARI RESIDENCE SRL Ilfov 81.271.142 lei ⚔️ duel #4 ALTIUS SRL Brașov 66.934.048 lei ⚔️ duel #5 ISN ENTERTAINMENT SRL București S1 51.156.408 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești TERRA ULTRA SILVAM S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

TERRA ULTRA SILVAM S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str MAREȘAL AVERESCU 6, Satu Mare, Satu Mare
Nr. Reg. Com.: J2018000612307
CUI: 39548158

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre TERRA ULTRA SILVAM S.R.L.
Ce profit a avut TERRA ULTRA SILVAM S.R.L.?

În 2025, TERRA ULTRA SILVAM S.R.L. a raportat o pierdere netă de 2.100 lei.

Unde este sediul TERRA ULTRA SILVAM S.R.L.?

Sediul social al TERRA ULTRA SILVAM S.R.L. este în Str MAREȘAL AVERESCU 6, Satu Mare, Satu Mare.

Care este CUI-ul TERRA ULTRA SILVAM S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al TERRA ULTRA SILVAM S.R.L. este 39548158, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2018000612307.

Este TERRA ULTRA SILVAM S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, TERRA ULTRA SILVAM S.R.L. are un scor de sănătate financiară E din 5 (risc ridicat). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru TERRA ULTRA SILVAM S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii