AcasăBucurești S1CAEN 6202EZI TRADE AND SERVICES S.R.L.

Profil de firmă

EZI TRADE AND SERVICES S.R.L.

CUI 39665450 · SRL · Reg. Com. J40/10635/2018 · București, București S1

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J40/10635/2018

📍 Intr. PRESEI 5, București

CAEN 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației

🏆 Vezi topul firmelor de activități de consultanță în... din București S1

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
7.735 lei
Rezultat net
-5.087 lei
▲ 76,2% vs anul precedent
Marjă netă
-65,8%
Angajați
B73/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară bună

• Pierdere netă în 2025.

• Pierderi în doi ani consecutivi.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, EZI TRADE AND SERVICES S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 7.735 lei.

Firma a înregistrat o pierdere netă de 5.087 lei în 2025.

⚠️ Pierderi în doi ani consecutivi — presiune reală pe continuitate.

Cifra de afaceri (lei)n/a2018n/a201965k20208k202185k2022n/a2023n/a20248k2025
Rezultat net (lei)-2k2018-3k201960k2020-27k202141k2022-42k2023-21k2024-5k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 7.735 lei -5.087 lei -65,8% 1.326 lei 0 lei 1.326 lei
2024 prescurtat -21.352 lei 10.512 lei 4.099 lei 6.413 lei
2023 prescurtat -41.797 lei 29.495 lei 1.730 lei 27.765 lei
2022 prescurtat 84.773 lei 41.365 lei 48,8% 150.005 lei 80.443 lei 69.562 lei
2021 prescurtat 8.166 lei -26.743 lei -327,5% 30.266 lei 2.069 lei 28.197 lei
2020 prescurtat 65.498 lei 60.030 lei 91,7% 66.028 lei 11.089 lei 54.939 lei
2019 prescurtat -3.120 lei 99 lei 5.190 lei -5.091 lei
2018 prescurtat -2.171 lei 129 lei 2.100 lei -1.971 lei
Industria: CAEN 6202 — Activități de consultanță în tehnologia informației · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri90.055 lei255.540 lei 509.622 lei7.735 lei
Marjă netămediana industriei: 38,6% -65,8%

2.827 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 ATOS GLOBAL DELIVERY CENTER S.R.L. Timiș 515.113.241 lei ⚔️ duel #2 PROVISION SOFTWARE DIVISION SRL București S1 278.432.942 lei ⚔️ duel #3 KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. București S1 235.133.925 lei ⚔️ duel #4 BOLT TECHNOLOGIES S.R.L. București S4 217.225.859 lei ⚔️ duel #5 BE THINK SOLVE EXECUTE RO SRL București S1 127.852.017 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești EZI TRADE AND SERVICES S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

EZI TRADE AND SERVICES S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Intr. PRESEI 5, București, București S1
Nr. Reg. Com.: J40/10635/2018
CUI: 39665450

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre EZI TRADE AND SERVICES S.R.L.
Ce cifră de afaceri are EZI TRADE AND SERVICES S.R.L.?

În 2025, EZI TRADE AND SERVICES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 7.735 lei.

Ce profit a avut EZI TRADE AND SERVICES S.R.L.?

În 2025, EZI TRADE AND SERVICES S.R.L. a raportat o pierdere netă de 5.087 lei.

Unde este sediul EZI TRADE AND SERVICES S.R.L.?

Sediul social al EZI TRADE AND SERVICES S.R.L. este în Intr. PRESEI 5, București, București S1.

Care este CUI-ul EZI TRADE AND SERVICES S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al EZI TRADE AND SERVICES S.R.L. este 39665450, iar numărul de la Registrul Comerțului este J40/10635/2018.

Este EZI TRADE AND SERVICES S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, EZI TRADE AND SERVICES S.R.L. are un scor de sănătate financiară B din 5 (sănătate financiară bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru EZI TRADE AND SERVICES S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii