AcasăAlbaCAEN 4322FLAM INSTAL GAZ LL S.R.L.

Profil de firmă

FLAM INSTAL GAZ LL S.R.L.

CUI 39845558 · SRL · Reg. Com. J2018000794016 · Sebeș, Alba · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2018000794016

📍 Str CÂNTARULUI 18, Sebeș

CAEN 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

🏆 Vezi topul firmelor de lucrări de instalații sanitare, de... din Alba

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
121.920 lei
▲ 101,9% vs anul precedent
Rezultat net
18.239 lei
▲ 310,0% vs anul precedent
Marjă netă
15,0%
Angajați
1
▲ 0,0% vs anul precedent
D36/100
Scor de sănătate financiară

Semnale de atenție

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Datoriile depășesc activele totale.

✓ Profit net în 2025.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+102%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, FLAM INSTAL GAZ LL S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 121.920 lei, în creștere puternică (+101,9%) față de 2024.

Profitul net a fost de 18.239 lei, adică o marjă netă de 15,0% — peste mediana industriei (9,9%).

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 121.920 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Cifra de afaceri (lei)n/a2019n/a202027k202147k202265k202360k2024122k2025
Rezultat net (lei)-1902019-13k2020-11k2021-3252022-1k2023-9k202418k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 121.920 lei 18.239 lei 15,0% 1 19.442 lei 35.685 lei -16.243 lei
2024 prescurtat 60.397 lei -8.684 lei -14,4% 1 7.468 lei 41.950 lei -34.482 lei
2023 prescurtat 64.812 lei -1.275 lei -2,0% 1 489 lei 26.287 lei -25.798 lei
2022 prescurtat 47.239 lei -325 lei -0,7% 1 6.992 lei 31.515 lei -24.523 lei
2021 prescurtat 26.913 lei -11.122 lei -41,3% 1 2.213 lei 26.411 lei -24.198 lei
2020 prescurtat -13.086 lei 531 lei 13.607 lei -13.076 lei
2019 prescurtat -190 lei 510 lei 500 lei 10 lei
Industria: CAEN 4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri86.904 lei255.484 lei 804.178 lei121.920 lei
Marjă netămediana industriei: 9,9% 15,0%

8.710 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 SICOR SRL București S2 358.650.183 lei ⚔️ duel #2 PYRONOVA IS ROMANIA SRL Cluj 275.866.151 lei ⚔️ duel #3 ENERGOMONTAJ SA București S1 248.513.046 lei ⚔️ duel #4 E.ON ASIST COMPLET S.A. Mureș 247.745.392 lei ⚔️ duel #5 CRIOMEC SA Galați 243.344.350 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești FLAM INSTAL GAZ LL S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

FLAM INSTAL GAZ LL S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str CÂNTARULUI 18, Sebeș, Alba
Nr. Reg. Com.: J2018000794016
CUI: 39845558

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre FLAM INSTAL GAZ LL S.R.L.
Ce cifră de afaceri are FLAM INSTAL GAZ LL S.R.L.?

În 2025, FLAM INSTAL GAZ LL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 121.920 lei.

Ce profit a avut FLAM INSTAL GAZ LL S.R.L.?

În 2025, FLAM INSTAL GAZ LL S.R.L. a raportat un profit net de 18.239 lei.

Câți angajați are FLAM INSTAL GAZ LL S.R.L.?

FLAM INSTAL GAZ LL S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul FLAM INSTAL GAZ LL S.R.L.?

Sediul social al FLAM INSTAL GAZ LL S.R.L. este în Str CÂNTARULUI 18, Sebeș, Alba.

Care este CUI-ul FLAM INSTAL GAZ LL S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al FLAM INSTAL GAZ LL S.R.L. este 39845558, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2018000794016.

Este FLAM INSTAL GAZ LL S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, FLAM INSTAL GAZ LL S.R.L. are un scor de sănătate financiară D din 5 (semnale de atenție). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru FLAM INSTAL GAZ LL S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii