AcasăConstanțaCAEN 5611STELICĂ FOOD S.R.L.

Profil de firmă

STELICĂ FOOD S.R.L.

CUI 40302504 · SRL · Reg. Com. J2018003660134 · Constanța, Constanța

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2018003660134

📍 Bld AUREL VLAICU 94, Constanța

CAEN 5611

🏆 Vezi topul firmelor de caen 5611 din Constanța

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
2.024.639 lei
▲ 1,9% vs anul precedent
Rezultat net
384.771 lei
▼ 28,7% vs anul precedent
Marjă netă
19,0%
Angajați
10
▲ 11,1% vs anul precedent
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, STELICĂ FOOD S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 2.024.639 lei, aproximativ la nivelul anului 2024.

Profitul net a fost de 384.771 lei, adică o marjă netă de 19,0% — peste mediana industriei (1,9%).

Echipa numără 10 angajați, iar fiecare generează în medie 202.464 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Firma se situează peste mediana industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 5611, 4.722 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,01%.

Cifra de afaceri (lei)n/a20181,8 mil20232,0 mil20242,0 mil2025
Rezultat net (lei)-1422018501k2023539k2024385k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 2.024.639 lei 384.771 lei 19,0% 10 514.001 lei 128.990 lei 385.011 lei
2024 prescurtat 1.986.222 lei 539.498 lei 27,2% 9 649.212 lei 79.007 lei 539.738 lei
2023 prescurtat 1.815.348 lei 500.912 lei 27,6% 7 601.494 lei 42.683 lei 501.152 lei
2018 prescurtat -142 lei 494 lei 436 lei 58 lei
Industria: CAEN 5611 · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri142.943 lei570.633 lei 2.150.767 lei2.024.639 lei
Marjă netămediana industriei: 1,9% 19,0%

4.722 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 PREMIER RESTAURANTS ROMANIA SRL București S1 2.265.956.474 lei ⚔️ duel #2 US FOOD NETWORK SA București S1 1.133.473.526 lei ⚔️ duel #3 SET-CORPORATION SRL Suceava 437.440.587 lei ⚔️ duel #4 BLUE RESTAURANT SRL București S2 156.935.937 lei ⚔️ duel #5 STRONG MND CORPORATION S.R.L. Suceava 126.116.086 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

RED DRINKS SRL

BURCIU GABRIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

📈 Rezerva de mărire: ~1.832 lei net/lună per angajat

Calcul din bilanțul oficial 2025: dacă firma și-ar direcționa întregul profit net (384.771 lei) către cei 10 angajați, fiecare ar putea primi în plus suma de mai sus — și firma tot n-ar fi pe pierdere. E un plafon teoretic, nu o recomandare; un angajat generează aici și 202.464 lei cifră de afaceri pe an. Formula →

🏛 Ești STELICĂ FOOD S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

STELICĂ FOOD S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Bld AUREL VLAICU 94, Constanța, Constanța
Nr. Reg. Com.: J2018003660134
CUI: 40302504

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre STELICĂ FOOD S.R.L.
Ce cifră de afaceri are STELICĂ FOOD S.R.L.?

În 2025, STELICĂ FOOD S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.024.639 lei.

Ce profit a avut STELICĂ FOOD S.R.L.?

În 2025, STELICĂ FOOD S.R.L. a raportat un profit net de 384.771 lei.

Câți angajați are STELICĂ FOOD S.R.L.?

STELICĂ FOOD S.R.L. avea 10 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul STELICĂ FOOD S.R.L.?

Sediul social al STELICĂ FOOD S.R.L. este în Bld AUREL VLAICU 94, Constanța, Constanța.

Care este CUI-ul STELICĂ FOOD S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al STELICĂ FOOD S.R.L. este 40302504, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2018003660134.

Este STELICĂ FOOD S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, STELICĂ FOOD S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru STELICĂ FOOD S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii