AcasăConstanțaCAEN 4619YVW REAL ESTATE PARK S.R.L.

Profil de firmă

YVW REAL ESTATE PARK S.R.L.

CUI 40436778 · SRL · Reg. Com. J13/233/2019 · Năvodari, Constanța · din 2024

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J13/233/2019

📍 Str. MESTEACĂNULUI 66C, Năvodari

CAEN 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

🏆 Vezi topul firmelor de intermedieri în comerțul cu produse diverse din Constanța

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
Rezultat net
-638.135 lei
▼ 29747,3% vs anul precedent
Marjă netă
Angajați
0
B73/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară bună

• Pierdere netă în 2025.

• Pierderi în doi ani consecutivi.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

Firma a înregistrat o pierdere netă de 638.135 lei în 2025.

⚠️ Pierderi în doi ani consecutivi — presiune reală pe continuitate.

Cifra de afaceri (lei)26k2019277k2020450k20214k2022n/a2023n/a2024n/a2025
Rezultat net (lei)-44k2019179k2020329k2021192k2022-10k2023-2k2024-638k2025
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat -638.135 lei 0 8.332 lei 1.907 lei 6.425 lei
2024 prescurtat -2.138 lei 1.545.277 lei 900.717 lei 644.560 lei
2023 prescurtat -9.741 lei 0 1.547.815 lei 901.117 lei 646.698 lei
2022 prescurtat 4.200 lei 192.351 lei 4579,8% 2 1.576.236 lei 919.797 lei 656.439 lei
2021 prescurtat 450.485 lei 328.695 lei 73,0% 3 1.294.123 lei 830.035 lei 464.088 lei
2020 prescurtat 276.571 lei 179.082 lei 64,8% 4 1.189.010 lei 1.053.617 lei 135.393 lei
2019 prescurtat 25.596 lei -44.089 lei -172,2% 1 322.457 lei 366.146 lei -43.689 lei
Industria: CAEN 4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri83.462 lei255.390 lei 799.404 lei
Marjă netămediana industriei: 13,1%

6.585 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 ALASKA CREDIT S.R.L. București S1 598.099.287 lei ⚔️ duel #2 CERTINVEST SRL Bihor 412.253.866 lei ⚔️ duel #3 GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL București S2 396.468.655 lei ⚔️ duel #4 UNIPREST INSTAL SRL Mureș 341.379.564 lei ⚔️ duel #5 SIDE GRUP SRL Arad 298.944.119 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești YVW REAL ESTATE PARK S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

YVW REAL ESTATE PARK S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. MESTEACĂNULUI 66C, Năvodari, Constanța
Nr. Reg. Com.: J13/233/2019
CUI: 40436778

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre YVW REAL ESTATE PARK S.R.L.
Ce profit a avut YVW REAL ESTATE PARK S.R.L.?

În 2025, YVW REAL ESTATE PARK S.R.L. a raportat o pierdere netă de 638.135 lei.

Unde este sediul YVW REAL ESTATE PARK S.R.L.?

Sediul social al YVW REAL ESTATE PARK S.R.L. este în Str. MESTEACĂNULUI 66C, Năvodari, Constanța.

Care este CUI-ul YVW REAL ESTATE PARK S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al YVW REAL ESTATE PARK S.R.L. este 40436778, iar numărul de la Registrul Comerțului este J13/233/2019.

Este YVW REAL ESTATE PARK S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, YVW REAL ESTATE PARK S.R.L. are un scor de sănătate financiară B din 5 (sănătate financiară bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru YVW REAL ESTATE PARK S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii