AcasăDoljCAEN 5610ANAVLAD EVENTS 2019 S.R.L.

Profil de firmă

ANAVLAD EVENTS 2019 S.R.L.

CUI 40552497 · SRL · Reg. Com. J16/494/2019 · Răcari, Dolj · din 2021

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J16/494/2019

📍 Str. Marin Sorescu 18, Răcari

CAEN 5610 Restaurante

🏆 Vezi topul firmelor de restaurante din Dolj

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
41.389 lei
▼ 63,0% vs anul precedent
Rezultat net
-39.875 lei
▲ 15,4% vs anul precedent
Marjă netă
-96,3%
Angajați
1
▼ 50,0% vs anul precedent
E3/100
Scor de sănătate financiară

Risc ridicat

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Pierdere netă în 2025.

• Pierderi în doi ani consecutivi.

• Datoriile depășesc activele totale.

• Cifra de afaceri în scădere accentuată (-63%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, ANAVLAD EVENTS 2019 S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 41.389 lei, în scădere (-63,0%) față de 2024.

Firma a înregistrat o pierdere netă de 39.875 lei în 2025.

⚠️ Pierderi în doi ani consecutivi — presiune reală pe continuitate.

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 41.389 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Cifra de afaceri (lei)32k2019n/a2020181k2022269k2023112k202441k2025
Rezultat net (lei)5k2019-12k2020-104k2022-81k2023-47k2024-40k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 41.389 lei -39.875 lei -96,3% 1 142.913 lei 416.357 lei -357.903 lei
2024 prescurtat 111.998 lei -47.110 lei -42,1% 2 172.843 lei 393.205 lei -318.028 lei
2023 prescurtat 268.679 lei -81.314 lei -30,3% 5 192.735 lei 352.781 lei -270.919 lei
2022 prescurtat 180.928 lei -103.845 lei -57,4% 5 170.201 lei 235.726 lei -189.604 lei
2020 prescurtat -12.153 lei 399.580 lei 214.102 lei -6.522 lei
2019 prescurtat 31.999 lei 5.431 lei 17,0% 1 305.166 lei 107.535 lei 5.631 lei
Industria: CAEN 5610 — Restaurante · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri126.704 lei416.404 lei 1.409.148 lei41.389 lei
Marjă netămediana industriei: 1,7% -96,3%

8.292 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 ALBINA RESTAURANTE S.R.L. Suceava 145.893.628 lei ⚔️ duel #2 NOODLE PACK SRL Cluj 99.991.281 lei ⚔️ duel #3 CLUB MILITARI RESIDENCE SRL Ilfov 81.271.142 lei ⚔️ duel #4 ALTIUS SRL Brașov 66.934.048 lei ⚔️ duel #5 ISN ENTERTAINMENT SRL București S1 51.156.408 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ANAVLAD EVENTS 2019 S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ANAVLAD EVENTS 2019 S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. Marin Sorescu 18, Răcari, Dolj
Nr. Reg. Com.: J16/494/2019
CUI: 40552497

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ANAVLAD EVENTS 2019 S.R.L.
Ce cifră de afaceri are ANAVLAD EVENTS 2019 S.R.L.?

În 2025, ANAVLAD EVENTS 2019 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 41.389 lei.

Ce profit a avut ANAVLAD EVENTS 2019 S.R.L.?

În 2025, ANAVLAD EVENTS 2019 S.R.L. a raportat o pierdere netă de 39.875 lei.

Câți angajați are ANAVLAD EVENTS 2019 S.R.L.?

ANAVLAD EVENTS 2019 S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul ANAVLAD EVENTS 2019 S.R.L.?

Sediul social al ANAVLAD EVENTS 2019 S.R.L. este în Str. Marin Sorescu 18, Răcari, Dolj.

Care este CUI-ul ANAVLAD EVENTS 2019 S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al ANAVLAD EVENTS 2019 S.R.L. este 40552497, iar numărul de la Registrul Comerțului este J16/494/2019.

Este ANAVLAD EVENTS 2019 S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, ANAVLAD EVENTS 2019 S.R.L. are un scor de sănătate financiară E din 5 (risc ridicat). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ANAVLAD EVENTS 2019 S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii