AcasăAMUZA IRINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

Profil de firmă

AMUZA IRINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

CUI 41022839 · IF · Reg. Com. F15/628/2019 · din 2019

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.F15/628/2019

📍 Principală 291, Sat Raciu, Comuna Raciu

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

AMUZA M GEORGETA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești AMUZA IRINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

AMUZA IRINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ
Formă juridică: IF
Sediu: Principală 291, Sat Raciu, Comuna Raciu
Nr. Reg. Com.: F15/628/2019
CUI: 41022839

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre AMUZA IRINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ
Unde este sediul AMUZA IRINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

Sediul social al AMUZA IRINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este în Principală 291, Sat Raciu, Comuna Raciu.

Care este CUI-ul AMUZA IRINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

CUI-ul (codul fiscal) al AMUZA IRINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este 41022839, iar numărul de la Registrul Comerțului este F15/628/2019.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru AMUZA IRINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii