AcasăGorjVÂRFURILE COOPERATIVĂ AGRICOLĂ

Profil de firmă

VÂRFURILE COOPERATIVĂ AGRICOLĂ

CUI 41242966 · CA · Reg. Com. C18/4/2019 · Mușetești, Gorj · din 2023

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.C18/4/2019

📍 Str. Principală 152, Mușetești

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești VÂRFURILE COOPERATIVĂ AGRICOLĂ? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

VÂRFURILE COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
Formă juridică: CA
Sediu: Str. Principală 152, Mușetești, Gorj
Nr. Reg. Com.: C18/4/2019
CUI: 41242966

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre VÂRFURILE COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
Unde este sediul VÂRFURILE COOPERATIVĂ AGRICOLĂ?

Sediul social al VÂRFURILE COOPERATIVĂ AGRICOLĂ este în Str. Principală 152, Mușetești, Gorj.

Care este CUI-ul VÂRFURILE COOPERATIVĂ AGRICOLĂ?

CUI-ul (codul fiscal) al VÂRFURILE COOPERATIVĂ AGRICOLĂ este 41242966, iar numărul de la Registrul Comerțului este C18/4/2019.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru VÂRFURILE COOPERATIVĂ AGRICOLĂ

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii