AcasăGorjCAEN 4711MARYNYCOS BUSINESS CENTER S.R.L.

Profil de firmă

MARYNYCOS BUSINESS CENTER S.R.L.

CUI 41277409 · SRL · Reg. Com. J18/865/2019 · Nucetu, Gorj

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J18/865/2019

📍 NUCETU 88, Nucetu

CAEN 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

🏆 Vezi topul firmelor de comerț cu amănuntul în magazine... din Gorj

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
28.642 lei
▼ 14,1% vs anul precedent
Rezultat net
2.356 lei
▼ 41,2% vs anul precedent
Marjă netă
8,2%
Angajați
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, MARYNYCOS BUSINESS CENTER S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 28.642 lei, în scădere (-14,1%) față de 2024.

Profitul net a fost de 2.356 lei, adică o marjă netă de 8,2% — peste mediana industriei (2,2%).

Cifra de afaceri (lei)24k201954k202064k202165k202238k202333k202429k2025
Rezultat net (lei)4k201911k202012k202119k202214k20234k20242k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 28.642 lei 2.356 lei 8,2% 18.560 lei 8.467 lei 10.093 lei
2024 prescurtat 33.360 lei 4.004 lei 12,0% 45.069 lei 7.332 lei 37.737 lei
2023 prescurtat 37.563 lei 14.019 lei 37,3% 40.018 lei 6.285 lei 33.733 lei
2022 prescurtat 64.816 lei 19.474 lei 30,0% 26.825 lei 7.111 lei 19.714 lei
2021 prescurtat 63.813 lei 12.062 lei 18,9% 29.285 lei 1.685 lei 27.600 lei
2020 prescurtat 54.227 lei 11.101 lei 20,5% 33.171 lei 17.633 lei 15.538 lei
2019 prescurtat 23.794 lei 4.237 lei 17,8% 20.866 lei 16.429 lei 4.437 lei
Industria: CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare... · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri111.374 lei295.540 lei 944.281 lei28.642 lei
Marjă netămediana industriei: 2,2% 8,2%

32.097 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 LIDL DISCOUNT SRL București S1 26.659.588.782 lei ⚔️ duel #2 KAUFLAND ROMANIA SCS București S2 20.972.574.034 lei ⚔️ duel #3 PROFI ROM FOOD SRL Timiș 14.479.515.071 lei ⚔️ duel #4 CARREFOUR ROMANIA SA București S2 14.184.125.247 lei ⚔️ duel #5 MEGA IMAGE SRL București S6 12.256.333.315 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești MARYNYCOS BUSINESS CENTER S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

MARYNYCOS BUSINESS CENTER S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: NUCETU 88, Nucetu, Gorj
Nr. Reg. Com.: J18/865/2019
CUI: 41277409

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre MARYNYCOS BUSINESS CENTER S.R.L.
Ce cifră de afaceri are MARYNYCOS BUSINESS CENTER S.R.L.?

În 2025, MARYNYCOS BUSINESS CENTER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 28.642 lei.

Ce profit a avut MARYNYCOS BUSINESS CENTER S.R.L.?

În 2025, MARYNYCOS BUSINESS CENTER S.R.L. a raportat un profit net de 2.356 lei.

Unde este sediul MARYNYCOS BUSINESS CENTER S.R.L.?

Sediul social al MARYNYCOS BUSINESS CENTER S.R.L. este în NUCETU 88, Nucetu, Gorj.

Care este CUI-ul MARYNYCOS BUSINESS CENTER S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al MARYNYCOS BUSINESS CENTER S.R.L. este 41277409, iar numărul de la Registrul Comerțului este J18/865/2019.

Este MARYNYCOS BUSINESS CENTER S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, MARYNYCOS BUSINESS CENTER S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru MARYNYCOS BUSINESS CENTER S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii