AcasăDâmbovițaCAEN 4941DALV SEBY CARS S.R.L.

Profil de firmă

DALV SEBY CARS S.R.L.

CUI 41401018 · SRL · Reg. Com. J15/1282/2019 · Buciumeni, Dâmbovița

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J15/1282/2019

📍 676, Buciumeni

CAEN 4941 Transporturi rutiere de mărfuri

🏆 Vezi topul firmelor de transporturi rutiere de mărfuri din Dâmbovița

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
87.690 lei
▼ 44,1% vs anul precedent
Rezultat net
-65.032 lei
▼ 161,8% vs anul precedent
Marjă netă
-74,2%
Angajați
1
▲ 0,0% vs anul precedent
E3/100
Scor de sănătate financiară

Risc ridicat

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Pierdere netă în 2025.

• Pierderi în doi ani consecutivi.

• Datoriile depășesc activele totale.

• Cifra de afaceri în scădere accentuată (-44%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, DALV SEBY CARS S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 87.690 lei, în scădere (-44,1%) față de 2024.

Firma a înregistrat o pierdere netă de 65.032 lei în 2025.

⚠️ Pierderi în doi ani consecutivi — presiune reală pe continuitate.

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 87.690 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Cifra de afaceri (lei)12k201943k202023k202139k2022198k2023157k202488k2025
Rezultat net (lei)9420194k2020-32k2021-42k202219k2023-25k2024-65k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 87.690 lei -65.032 lei -74,2% 1 52.204 lei 193.444 lei -141.240 lei
2024 prescurtat 156.831 lei -24.840 lei -15,8% 1 76.491 lei 152.699 lei -76.208 lei
2023 prescurtat 197.519 lei 18.787 lei 9,5% 1 80.229 lei 131.597 lei -51.368 lei
2022 prescurtat 39.400 lei -42.408 lei -107,6% 1 14.673 lei 84.828 lei -70.155 lei
2021 prescurtat 22.971 lei -32.343 lei -140,8% 1 4.080 lei 31.827 lei -27.747 lei
2020 prescurtat 42.671 lei 4.302 lei 10,1% 1 10.175 lei 5.579 lei 4.596 lei
2019 prescurtat 12.000 lei 94 lei 0,8% 1 4.767 lei 4.473 lei 294 lei
Industria: CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri148.765 lei398.048 lei 1.204.018 lei87.690 lei
Marjă netămediana industriei: 3,8% -74,2%

33.814 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 DUVENBECK LOGISTIK SRL Brașov 518.159.365 lei ⚔️ duel #2 INTERNAȚIONAL ALEXANDER SRL Arad 483.913.511 lei ⚔️ duel #3 ROUTIER EUROPEAN TRANSPORT S.A. Cluj 442.694.196 lei ⚔️ duel #4 DOLO TRANS OLIMP SRL Argeș 438.362.555 lei ⚔️ duel #5 LUSCAN COM SRL Buzău 379.687.049 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

IGNAT CARS S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești DALV SEBY CARS S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

DALV SEBY CARS S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: 676, Buciumeni, Dâmbovița
Nr. Reg. Com.: J15/1282/2019
CUI: 41401018

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre DALV SEBY CARS S.R.L.
Ce cifră de afaceri are DALV SEBY CARS S.R.L.?

În 2025, DALV SEBY CARS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 87.690 lei.

Ce profit a avut DALV SEBY CARS S.R.L.?

În 2025, DALV SEBY CARS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 65.032 lei.

Câți angajați are DALV SEBY CARS S.R.L.?

DALV SEBY CARS S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul DALV SEBY CARS S.R.L.?

Sediul social al DALV SEBY CARS S.R.L. este în 676, Buciumeni, Dâmbovița.

Care este CUI-ul DALV SEBY CARS S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al DALV SEBY CARS S.R.L. este 41401018, iar numărul de la Registrul Comerțului este J15/1282/2019.

Este DALV SEBY CARS S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, DALV SEBY CARS S.R.L. are un scor de sănătate financiară E din 5 (risc ridicat). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru DALV SEBY CARS S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii