AcasăBucurești S5CAEN 4391ROOFING MONTAJ ACOPERISURI S.R.L.

Profil de firmă

ROOFING MONTAJ ACOPERISURI S.R.L.

CUI 41437941 · SRL · Reg. Com. J40/9726/2019 · București, București S5

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J40/9726/2019

📍 Calea 13 Septembrie 106, București

CAEN 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

🏆 Vezi topul firmelor de lucrări de învelitori, șarpante și... din București S5

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
678.359 lei
▼ 18,2% vs anul precedent
Rezultat net
-269.685 lei
▼ 110,0% vs anul precedent
Marjă netă
-39,8%
Angajați
1
E3/100
Scor de sănătate financiară

Risc ridicat

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Pierdere netă în 2022.

• Pierderi în doi ani consecutivi.

• Datoriile depășesc activele totale.

• Fără bilanț depus după 2022 — informație limitată.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2022, ROOFING MONTAJ ACOPERISURI S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 678.359 lei, în scădere (-18,2%) față de 2021.

Firma a înregistrat o pierdere netă de 269.685 lei în 2022.

⚠️ Pierderi în doi ani consecutivi — presiune reală pe continuitate.

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 678.359 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Firma se situează peste mediana industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 4391, 955 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,06%.

Cifra de afaceri (lei)147k2019556k2020829k2021678k2022
Rezultat net (lei)118k2019230k2020-128k2021-270k2022
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2022 prescurtat 678.359 lei -269.685 lei -39,8% 1 188.456 lei 409.246 lei -218.007 lei
2021 prescurtat 829.000 lei -128.418 lei -15,5% 320.210 lei 100.477 lei 219.755 lei
2020 prescurtat 555.517 lei 229.764 lei 41,4% 1 370.520 lei 22.346 lei 348.174 lei
2019 prescurtat 146.536 lei 118.210 lei 80,7% 116.892 lei 3.280 lei 118.410 lei
Industria: CAEN 4391 — Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · 2022
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri95.517 lei247.465 lei 744.016 lei678.359 lei
Marjă netămediana industriei: 16,8% -39,8%

955 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 HC93 ENGINEERING AG S.R.L. Ilfov 33.205.551 lei ⚔️ duel #2 MIRON FAȚADE CONSTRUCT SRL Suceava 29.903.658 lei ⚔️ duel #3 DSM ROOF CONSTRUCT S.R.L. București S4 19.470.558 lei ⚔️ duel #4 DINAMIC GRUP SRL Sibiu 17.532.378 lei ⚔️ duel #5 IZOPOL SRL Brașov 12.932.847 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

AVICOLA MUNTENIA SRL

TERMO PROFESIONAL SRL

FOC CEL CONSULTING SRL

FLORIAN CAFE SRL

VENICECOM EAST EUROPE SRL

PROVIDENCE INSURANCE AGENT DE ASIGURARE SRL

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ROOFING MONTAJ ACOPERISURI S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ROOFING MONTAJ ACOPERISURI S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Calea 13 Septembrie 106, București, București S5
Nr. Reg. Com.: J40/9726/2019
CUI: 41437941

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ROOFING MONTAJ ACOPERISURI S.R.L.
Ce cifră de afaceri are ROOFING MONTAJ ACOPERISURI S.R.L.?

În 2022, ROOFING MONTAJ ACOPERISURI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 678.359 lei.

Ce profit a avut ROOFING MONTAJ ACOPERISURI S.R.L.?

În 2022, ROOFING MONTAJ ACOPERISURI S.R.L. a raportat o pierdere netă de 269.685 lei.

Câți angajați are ROOFING MONTAJ ACOPERISURI S.R.L.?

ROOFING MONTAJ ACOPERISURI S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2022.

Unde este sediul ROOFING MONTAJ ACOPERISURI S.R.L.?

Sediul social al ROOFING MONTAJ ACOPERISURI S.R.L. este în Calea 13 Septembrie 106, București, București S5.

Care este CUI-ul ROOFING MONTAJ ACOPERISURI S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al ROOFING MONTAJ ACOPERISURI S.R.L. este 41437941, iar numărul de la Registrul Comerțului este J40/9726/2019.

Este ROOFING MONTAJ ACOPERISURI S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, ROOFING MONTAJ ACOPERISURI S.R.L. are un scor de sănătate financiară E din 5 (risc ridicat). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ROOFING MONTAJ ACOPERISURI S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii