AcasăBucurești S5ALICE BEAUTY PLACE S.R.L.

Profil de firmă

ALICE BEAUTY PLACE S.R.L.

CUI 41636006 · SRL · Reg. Com. J40/12105/2019 · București, București S5

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J40/12105/2019

📍 Str. DRUMUL MIC ÎNTRE VII 22, București

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

ELMA FOOD S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ALICE BEAUTY PLACE S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ALICE BEAUTY PLACE S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. DRUMUL MIC ÎNTRE VII 22, București, București S5
Nr. Reg. Com.: J40/12105/2019
CUI: 41636006

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ALICE BEAUTY PLACE S.R.L.
Unde este sediul ALICE BEAUTY PLACE S.R.L.?

Sediul social al ALICE BEAUTY PLACE S.R.L. este în Str. DRUMUL MIC ÎNTRE VII 22, București, București S5.

Care este CUI-ul ALICE BEAUTY PLACE S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al ALICE BEAUTY PLACE S.R.L. este 41636006, iar numărul de la Registrul Comerțului este J40/12105/2019.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ALICE BEAUTY PLACE S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii