AcasăBucurești S1CAEN 4791RBA RICH TEAM S.R.L.

Profil de firmă

RBA RICH TEAM S.R.L.

CUI 41861016 · SRL · Reg. Com. J2019015079402 · București, București S1 · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2019015079402

📍 Bld MAREȘAL ALEXANDRU AVERESCU, București

CAEN 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet

🏆 Vezi topul firmelor de comerț cu amănuntul prin intermediul... din București S1

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
118.071 lei
▲ 22,4% vs anul precedent
Rezultat net
-42.815 lei
▼ 127,1% vs anul precedent
Marjă netă
-36,3%
Angajați
1
▲ 0,0% vs anul precedent
E9/100
Scor de sănătate financiară

Risc ridicat

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Pierdere netă în 2025.

• Pierderi în doi ani consecutivi.

• Datoriile depășesc activele totale.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+22%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, RBA RICH TEAM S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 118.071 lei, în creștere puternică (+22,4%) față de 2024.

Firma a înregistrat o pierdere netă de 42.815 lei în 2025.

⚠️ Pierderi în doi ani consecutivi — presiune reală pe continuitate.

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 118.071 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Cifra de afaceri (lei)n/a2019n/a2020n/a202131k2022209k202396k2024118k2025
Rezultat net (lei)02019-72020-4k2021-9k202214k2023-19k2024-43k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 118.071 lei -42.815 lei -36,3% 1 181.633 lei 241.501 lei -59.820 lei
2024 prescurtat 96.493 lei -18.855 lei -19,5% 1 154.692 lei 171.697 lei -17.005 lei
2023 prescurtat 209.418 lei 14.306 lei 6,8% 1 33.158 lei 31.348 lei 1.810 lei
2022 prescurtat 30.536 lei -8.844 lei -29,0% 1 22.185 lei 34.681 lei -12.496 lei
2021 prescurtat -3.846 lei 1 2.021 lei 5.674 lei -3.653 lei
2020 prescurtat -7 lei 193 lei 0 lei 193 lei
2019 prescurtat 0 lei 200 lei 0 lei 200 lei
Industria: CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri24.594 lei134.105 lei 401.098 lei118.071 lei
Marjă netămediana industriei: 4,6% -36,3%

14.489 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 FLIP TECHNOLOGIES S.R.L. Brăila 485.693.316 lei ⚔️ duel #2 OLX ONLINE SERVICES SRL București S1 444.603.218 lei ⚔️ duel #3 FANPLACE IT S.R.L. Ilfov 297.797.367 lei ⚔️ duel #4 EURO PARTS DISTRIBUTION S.R.L. Ilfov 148.581.574 lei ⚔️ duel #5 TOPASPRO SRL Brașov 116.363.024 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești RBA RICH TEAM S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

RBA RICH TEAM S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Bld MAREȘAL ALEXANDRU AVERESCU, București, București S1
Nr. Reg. Com.: J2019015079402
CUI: 41861016

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre RBA RICH TEAM S.R.L.
Ce cifră de afaceri are RBA RICH TEAM S.R.L.?

În 2025, RBA RICH TEAM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 118.071 lei.

Ce profit a avut RBA RICH TEAM S.R.L.?

În 2025, RBA RICH TEAM S.R.L. a raportat o pierdere netă de 42.815 lei.

Câți angajați are RBA RICH TEAM S.R.L.?

RBA RICH TEAM S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul RBA RICH TEAM S.R.L.?

Sediul social al RBA RICH TEAM S.R.L. este în Bld MAREȘAL ALEXANDRU AVERESCU, București, București S1.

Care este CUI-ul RBA RICH TEAM S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al RBA RICH TEAM S.R.L. este 41861016, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2019015079402.

Este RBA RICH TEAM S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, RBA RICH TEAM S.R.L. are un scor de sănătate financiară E din 5 (risc ridicat). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru RBA RICH TEAM S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii