AcasăBihorCAEN 1032PROASPAT STORS LA PRESA S.R.L.

Profil de firmă

PROASPAT STORS LA PRESA S.R.L.

CUI 41876475 · SRL · Reg. Com. J2019002592059 · Oradea, Bihor · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2019002592059

📍 Str MIHAIL KOGĂLNICEANU 6, Oradea

CAEN 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume

🏆 Vezi topul firmelor de fabricarea sucurilor de fructe și legume din Bihor

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
Rezultat net
0 lei
▼ 100,0% vs anul precedent
Marjă netă
Angajați
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

Firma a înregistrat o pierdere netă de 0 lei în 2025.

Cifra de afaceri (lei)57k2020131k2021152k202214k2023n/a2025
Rezultat net (lei)20k202011k2021-6k202223k202302025
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 0 lei 0 lei 0 lei
2023 prescurtat 14.004 lei 22.936 lei 163,8% 47.652 lei 285 lei 47.367 lei
2022 prescurtat 152.131 lei -6.449 lei -4,2% 1 64.842 lei 40.411 lei 24.431 lei
2021 prescurtat 130.584 lei 10.919 lei 8,4% 80.326 lei 49.446 lei 30.880 lei
2020 prescurtat 57.350 lei 19.761 lei 34,5% 53.087 lei 33.326 lei 19.761 lei
Industria: CAEN 1032 — Fabricarea sucurilor de fructe și legume · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri15.586 lei98.413 lei 322.411 lei
Marjă netămediana industriei: 4,2%

194 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 MICROFRESH S.R.L. Ilfov 23.088.358 lei ⚔️ duel #2 AUSTRIA JUICE ROMANIA SRL Vaslui 10.918.596 lei ⚔️ duel #3 LOJA FRUCTELOR SRL București S1 7.571.866 lei ⚔️ duel #4 EUROMELLIS NATURA S.R.L. Prahova 6.127.256 lei ⚔️ duel #5 ACSI TRADE SRL Satu Mare 6.000.009 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

APP IMOBILIARE S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești PROASPAT STORS LA PRESA S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

PROASPAT STORS LA PRESA S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str MIHAIL KOGĂLNICEANU 6, Oradea, Bihor
Nr. Reg. Com.: J2019002592059
CUI: 41876475

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre PROASPAT STORS LA PRESA S.R.L.
Ce profit a avut PROASPAT STORS LA PRESA S.R.L.?

În 2025, PROASPAT STORS LA PRESA S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Unde este sediul PROASPAT STORS LA PRESA S.R.L.?

Sediul social al PROASPAT STORS LA PRESA S.R.L. este în Str MIHAIL KOGĂLNICEANU 6, Oradea, Bihor.

Care este CUI-ul PROASPAT STORS LA PRESA S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al PROASPAT STORS LA PRESA S.R.L. este 41876475, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2019002592059.

Este PROASPAT STORS LA PRESA S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, PROASPAT STORS LA PRESA S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru PROASPAT STORS LA PRESA S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii