AcasăClujCAEN 4729COOPERATIVA AGRICOLĂ MONTAN LIFE

Profil de firmă

COOPERATIVA AGRICOLĂ MONTAN LIFE

CUI 42342491 · CA · Reg. Com. C12/3/2020 · Băișoara, Cluj · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.C12/3/2020

📍 BĂIȘOARA 166A, Băișoara

CAEN 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate

🏆 Vezi topul firmelor de comerț cu amănuntul al altor produse... din Cluj

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
412.474 lei
▲ 100,7% vs anul precedent
Rezultat net
2.489 lei
▲ 110,9% vs anul precedent
Marjă netă
0,6%
Angajați
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+101%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, COOPERATIVA AGRICOLĂ MONTAN LIFE a realizat o cifră de afaceri de 412.474 lei, în creștere puternică (+100,7%) față de 2024.

Profitul net a fost de 2.489 lei, adică o marjă netă de 0,6%.

Firma se situează peste mediana industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 4729, 700 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,05%.

Cifra de afaceri (lei)65k202071k2021319k2022260k2023206k2024412k2025
Rezultat net (lei)20k20208k202120k202220k2023-23k20242k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 412.474 lei 2.489 lei 0,6% 79.277 lei 31.665 lei 47.612 lei
2024 prescurtat 205.512 lei -22.767 lei -11,1% 53.045 lei 7.922 lei 45.123 lei
2023 prescurtat 260.037 lei 20.304 lei 7,8% 83.377 lei 15.487 lei 67.890 lei
2022 prescurtat 319.486 lei 19.619 lei 6,1% 91.068 lei 43.483 lei 47.585 lei
2021 prescurtat 70.713 lei 7.957 lei 11,3% 32.931 lei 4.965 lei 27.966 lei
2020 prescurtat 64.962 lei 19.509 lei 30,0% 22.009 lei 2.000 lei 20.009 lei
Industria: CAEN 4729 — Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri108.138 lei288.320 lei 847.016 lei412.474 lei
Marjă netămediana industriei: 2,3% 0,6%

700 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 RYLKE PROD SRL Gorj 33.441.949 lei ⚔️ duel #2 TEKI GENCOM SRL Dolj 32.866.363 lei ⚔️ duel #3 CROCE SERV IMPEX SRL Teleorman 26.932.630 lei ⚔️ duel #4 DUVALIS MAR S.R.L. Constanța 20.700.210 lei ⚔️ duel #5 PEARL HEALTH TRADING S.R.L. Bihor 20.171.577 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești COOPERATIVA AGRICOLĂ MONTAN LIFE? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

COOPERATIVA AGRICOLĂ MONTAN LIFE
Formă juridică: CA
Sediu: BĂIȘOARA 166A, Băișoara, Cluj
Nr. Reg. Com.: C12/3/2020
CUI: 42342491

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre COOPERATIVA AGRICOLĂ MONTAN LIFE
Ce cifră de afaceri are COOPERATIVA AGRICOLĂ MONTAN LIFE?

În 2025, COOPERATIVA AGRICOLĂ MONTAN LIFE a avut o cifră de afaceri de 412.474 lei.

Ce profit a avut COOPERATIVA AGRICOLĂ MONTAN LIFE?

În 2025, COOPERATIVA AGRICOLĂ MONTAN LIFE a raportat un profit net de 2.489 lei.

Unde este sediul COOPERATIVA AGRICOLĂ MONTAN LIFE?

Sediul social al COOPERATIVA AGRICOLĂ MONTAN LIFE este în BĂIȘOARA 166A, Băișoara, Cluj.

Care este CUI-ul COOPERATIVA AGRICOLĂ MONTAN LIFE?

CUI-ul (codul fiscal) al COOPERATIVA AGRICOLĂ MONTAN LIFE este 42342491, iar numărul de la Registrul Comerțului este C12/3/2020.

Este COOPERATIVA AGRICOLĂ MONTAN LIFE o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, COOPERATIVA AGRICOLĂ MONTAN LIFE are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru COOPERATIVA AGRICOLĂ MONTAN LIFE

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii