AcasăBucurești S1CAEN 4339MIKY ULTRA FINISAJ S.R.L.

Profil de firmă

MIKY ULTRA FINISAJ S.R.L.

CUI 42505017 · SRL · Reg. Com. J40/5130/2020 · București, București S1 · din 2022

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J40/5130/2020

📍 Str. DIACONU CORESI 53, București

CAEN 4339 Alte lucrări de finisare

🏆 Vezi topul firmelor de alte lucrări de finisare din București S1

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
290.688 lei
▲ 17,1% vs anul precedent
Rezultat net
187.858 lei
▲ 5,2% vs anul precedent
Marjă netă
64,6%
Angajați
2
▲ 0,0% vs anul precedent
A90/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Fără bilanț depus după 2021 — informație limitată.

✓ Profit net în 2021.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+17%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2021, MIKY ULTRA FINISAJ S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 290.688 lei, în creștere puternică (+17,1%) față de 2020.

Profitul net a fost de 187.858 lei, adică o marjă netă de 64,6% — peste mediana industriei (17,4%).

Echipa numără 2 angajați, iar fiecare generează în medie 145.344 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Firma se situează peste mediana industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 4339, 749 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,07%.

Cifra de afaceri (lei)248k2020291k2021
Rezultat net (lei)178k2020188k2021
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2021 prescurtat 290.688 lei 187.858 lei 64,6% 2 400.036 lei 33.485 lei 366.551 lei
2020 prescurtat 248.317 lei 178.493 lei 71,9% 2 195.847 lei 17.154 lei 178.693 lei
Industria: CAEN 4339 — Alte lucrări de finisare · 2021
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri39.774 lei145.521 lei 388.778 lei290.688 lei
Marjă netămediana industriei: 17,4% 64,6%

749 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 TONI TRADING COM SRL București S3 26.757.516 lei ⚔️ duel #2 TEKTO INDUSTRIES AG S.R.L. Botoșani 21.274.816 lei ⚔️ duel #3 STEFI REGALE S.R.L. Mureș 11.062.521 lei ⚔️ duel #4 VB-ROM SRL Sibiu 10.527.785 lei ⚔️ duel #5 ALLGEST VGC SRL Bacău 8.619.002 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

TEOSERA SERV SRL

INFOTRANS BUS S.R.L.

WATERGATE SOLID GOLD CORPORATION SRL

TD TRANSPORT SRL

DIVCO FIELD SERVICES INTERNATIONAL SRL

A.T.F.-PROD XXI SRL

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești MIKY ULTRA FINISAJ S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

MIKY ULTRA FINISAJ S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. DIACONU CORESI 53, București, București S1
Nr. Reg. Com.: J40/5130/2020
CUI: 42505017

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre MIKY ULTRA FINISAJ S.R.L.
Ce cifră de afaceri are MIKY ULTRA FINISAJ S.R.L.?

În 2021, MIKY ULTRA FINISAJ S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 290.688 lei.

Ce profit a avut MIKY ULTRA FINISAJ S.R.L.?

În 2021, MIKY ULTRA FINISAJ S.R.L. a raportat un profit net de 187.858 lei.

Câți angajați are MIKY ULTRA FINISAJ S.R.L.?

MIKY ULTRA FINISAJ S.R.L. avea 2 angajați (număr mediu) în 2021.

Unde este sediul MIKY ULTRA FINISAJ S.R.L.?

Sediul social al MIKY ULTRA FINISAJ S.R.L. este în Str. DIACONU CORESI 53, București, București S1.

Care este CUI-ul MIKY ULTRA FINISAJ S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al MIKY ULTRA FINISAJ S.R.L. este 42505017, iar numărul de la Registrul Comerțului este J40/5130/2020.

Este MIKY ULTRA FINISAJ S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, MIKY ULTRA FINISAJ S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru MIKY ULTRA FINISAJ S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii