AcasăAlbaCAEN 5610BROTHERS FOOD S.R.L.

Profil de firmă

BROTHERS FOOD S.R.L.

CUI 42527430 · SRL · Reg. Com. J1/432/2020 · Alba Iulia, Alba · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J1/432/2020

📍 Str. GHIOCEILOR 16, Alba Iulia

CAEN 5610 Restaurante

🏆 Vezi topul firmelor de restaurante din Alba

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
741.277 lei
Rezultat net
253.032 lei
▲ 436362,1% vs anul precedent
Marjă netă
34,1%
Angajați
7
A90/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Fără bilanț depus după 2023 — informație limitată.

✓ Profit net în 2023.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2023, BROTHERS FOOD S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 741.277 lei.

Profitul net a fost de 253.032 lei, adică o marjă netă de 34,1% — peste mediana industriei (5,1%).

Echipa numără 7 angajați, iar fiecare generează în medie 105.897 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Firma se situează peste mediana industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 5610, 13.866 firme active).

Cifra de afaceri (lei)n/a2022741k2023
Rezultat net (lei)-582022253k2023
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2023 prescurtat 741.277 lei 253.032 lei 34,1% 7 293.385 lei 39.416 lei 253.969 lei
2022 prescurtat -58 lei 0 996 lei 59 lei 937 lei
Industria: CAEN 5610 — Restaurante · 2023
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri105.928 lei399.580 lei 1.409.929 lei741.277 lei
Marjă netămediana industriei: 5,1% 34,1%

13.866 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 ALBINA RESTAURANTE S.R.L. Suceava 145.893.628 lei ⚔️ duel #2 NOODLE PACK SRL Cluj 99.991.281 lei ⚔️ duel #3 CLUB MILITARI RESIDENCE SRL Ilfov 81.271.142 lei ⚔️ duel #4 ALTIUS SRL Brașov 66.934.048 lei ⚔️ duel #5 ISN ENTERTAINMENT SRL București S1 51.156.408 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

CREDO CONSULT SRL

CRAMA SIBIANĂ SRL

BROTHERS STAR SRL

BROTHERS CAFFE SRL

BROTHERS BISTRO S.R.L.

BROTHERS PRO DUO S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

📈 Rezerva de mărire: ~1.721 lei net/lună per angajat

Calcul din bilanțul oficial 2023: dacă firma și-ar direcționa întregul profit net (253.032 lei) către cei 7 angajați, fiecare ar putea primi în plus suma de mai sus — și firma tot n-ar fi pe pierdere. E un plafon teoretic, nu o recomandare; un angajat generează aici și 105.897 lei cifră de afaceri pe an. Formula →

🏛 Ești BROTHERS FOOD S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

BROTHERS FOOD S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. GHIOCEILOR 16, Alba Iulia, Alba
Nr. Reg. Com.: J1/432/2020
CUI: 42527430

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre BROTHERS FOOD S.R.L.
Ce cifră de afaceri are BROTHERS FOOD S.R.L.?

În 2023, BROTHERS FOOD S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 741.277 lei.

Ce profit a avut BROTHERS FOOD S.R.L.?

În 2023, BROTHERS FOOD S.R.L. a raportat un profit net de 253.032 lei.

Câți angajați are BROTHERS FOOD S.R.L.?

BROTHERS FOOD S.R.L. avea 7 angajați (număr mediu) în 2023.

Unde este sediul BROTHERS FOOD S.R.L.?

Sediul social al BROTHERS FOOD S.R.L. este în Str. GHIOCEILOR 16, Alba Iulia, Alba.

Care este CUI-ul BROTHERS FOOD S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al BROTHERS FOOD S.R.L. este 42527430, iar numărul de la Registrul Comerțului este J1/432/2020.

Este BROTHERS FOOD S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, BROTHERS FOOD S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru BROTHERS FOOD S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii