AcasăConstanțaCAEN 7320NOVOLIFE HEALTH S.R.L.

Profil de firmă

NOVOLIFE HEALTH S.R.L.

CUI 42789601 · SRL · Reg. Com. J2020001731134 · Constanța, Constanța · din 2026

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2020001731134

📍 Str ION RAȚIU 11, Constanța

CAEN 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

🏆 Vezi topul firmelor de activități de studiere a pieței și... din Constanța

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
237.670 lei
▼ 58,4% vs anul precedent
Rezultat net
110.652 lei
▼ 74,3% vs anul precedent
Marjă netă
46,6%
Angajați
1
A87/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Cifra de afaceri în scădere accentuată (-58%).

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, NOVOLIFE HEALTH S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 237.670 lei, în scădere (-58,4%) față de 2024.

Profitul net a fost de 110.652 lei, adică o marjă netă de 46,6% — peste mediana industriei (32,0%).

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 237.670 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Firma se situează peste mediana industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 7320, 874 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,01%.

Cifra de afaceri (lei)n/a202029k202167k2022141k2023572k2024238k2025
Rezultat net (lei)-904202026k202162k202273k2023430k2024111k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 237.670 lei 110.652 lei 46,6% 1 320.148 lei 44.835 lei 275.313 lei
2024 prescurtat 571.916 lei 429.733 lei 75,1% 513.296 lei 48.635 lei 464.661 lei
2023 prescurtat 140.604 lei 73.027 lei 51,9% 1 175.455 lei 15.527 lei 159.928 lei
2022 prescurtat 66.704 lei 61.662 lei 92,4% 1 88.964 lei 2.063 lei 86.901 lei
2021 prescurtat 28.762 lei 25.943 lei 90,2% 27.485 lei 2.246 lei 25.239 lei
2020 prescurtat -904 lei 396 lei 1.100 lei -704 lei
Industria: CAEN 7320 — Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri82.400 lei218.634 lei 519.830 lei237.670 lei
Marjă netămediana industriei: 32,0% 46,6%

874 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 IPSOS INTERACTIVE SERVICES SRL București S6 507.984.679 lei ⚔️ duel #2 COCA-COLA ROMANIA SRL București S1 78.001.553 lei ⚔️ duel #3 CISCO SYSTEMS ROMANIA SRL București S1 76.734.899 lei ⚔️ duel #4 ACNIELSEN ROMANIA SRL București S2 75.947.522 lei ⚔️ duel #5 Mastercard Europe SA Waterloo Sucursala Bucuresti București S1 66.843.461 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

BALBA TRUST SRL

SIMPLE TECH COLIBRI S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești NOVOLIFE HEALTH S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

NOVOLIFE HEALTH S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str ION RAȚIU 11, Constanța, Constanța
Nr. Reg. Com.: J2020001731134
CUI: 42789601

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre NOVOLIFE HEALTH S.R.L.
Ce cifră de afaceri are NOVOLIFE HEALTH S.R.L.?

În 2025, NOVOLIFE HEALTH S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 237.670 lei.

Ce profit a avut NOVOLIFE HEALTH S.R.L.?

În 2025, NOVOLIFE HEALTH S.R.L. a raportat un profit net de 110.652 lei.

Câți angajați are NOVOLIFE HEALTH S.R.L.?

NOVOLIFE HEALTH S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul NOVOLIFE HEALTH S.R.L.?

Sediul social al NOVOLIFE HEALTH S.R.L. este în Str ION RAȚIU 11, Constanța, Constanța.

Care este CUI-ul NOVOLIFE HEALTH S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al NOVOLIFE HEALTH S.R.L. este 42789601, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2020001731134.

Este NOVOLIFE HEALTH S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, NOVOLIFE HEALTH S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru NOVOLIFE HEALTH S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii