AcasăOltCAEN 4711MARIAN JOIȚA ALEX S.R.L.

Profil de firmă

MARIAN JOIȚA ALEX S.R.L.

CUI 42822228 · SRL · Reg. Com. J28/464/2020 · Schitu Deleni, Olt

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J28/464/2020

📍 Str. BISERICII 3, Schitu Deleni

CAEN 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

🏆 Vezi topul firmelor de comerț cu amănuntul în magazine... din Olt

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
554 lei
▼ 85,5% vs anul precedent
Rezultat net
116 lei
▼ 86,3% vs anul precedent
Marjă netă
20,9%
Angajați
B66/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară bună

• Grad de îndatorare ridicat (83%).

• Cifra de afaceri în scădere accentuată (-85%).

• Fără bilanț depus după 2021 — informație limitată.

✓ Profit net în 2021.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2021, MARIAN JOIȚA ALEX S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 554 lei, în scădere (-85,5%) față de 2020.

Profitul net a fost de 116 lei, adică o marjă netă de 20,9% — peste mediana industriei (3,0%).

Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 83% din active.

Cifra de afaceri (lei)4k20205542021
Rezultat net (lei)84420201162021
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2021 prescurtat 554 lei 116 lei 20,9% 6.763 lei 5.603 lei 1.160 lei
2020 prescurtat 3.815 lei 844 lei 22,1% 6.637 lei 5.593 lei 1.044 lei
Industria: CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare... · 2021
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri73.401 lei214.286 lei 636.800 lei554 lei
Marjă netămediana industriei: 3,0% 20,9%

33.901 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 LIDL DISCOUNT SRL București S1 26.659.588.782 lei ⚔️ duel #2 KAUFLAND ROMANIA SCS București S2 20.972.574.034 lei ⚔️ duel #3 PROFI ROM FOOD SRL Timiș 14.479.515.071 lei ⚔️ duel #4 CARREFOUR ROMANIA SA București S2 14.184.125.247 lei ⚔️ duel #5 MEGA IMAGE SRL București S6 12.256.333.315 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești MARIAN JOIȚA ALEX S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

MARIAN JOIȚA ALEX S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. BISERICII 3, Schitu Deleni, Olt
Nr. Reg. Com.: J28/464/2020
CUI: 42822228

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre MARIAN JOIȚA ALEX S.R.L.
Ce cifră de afaceri are MARIAN JOIȚA ALEX S.R.L.?

În 2021, MARIAN JOIȚA ALEX S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 554 lei.

Ce profit a avut MARIAN JOIȚA ALEX S.R.L.?

În 2021, MARIAN JOIȚA ALEX S.R.L. a raportat un profit net de 116 lei.

Unde este sediul MARIAN JOIȚA ALEX S.R.L.?

Sediul social al MARIAN JOIȚA ALEX S.R.L. este în Str. BISERICII 3, Schitu Deleni, Olt.

Care este CUI-ul MARIAN JOIȚA ALEX S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al MARIAN JOIȚA ALEX S.R.L. este 42822228, iar numărul de la Registrul Comerțului este J28/464/2020.

Este MARIAN JOIȚA ALEX S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, MARIAN JOIȚA ALEX S.R.L. are un scor de sănătate financiară B din 5 (sănătate financiară bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru MARIAN JOIȚA ALEX S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii