AcasăIlfovCAEN 5621HAPPY FOOD DELIVERY S.R.L.

Profil de firmă

HAPPY FOOD DELIVERY S.R.L.

CUI 42895181 · SRL · Reg. Com. J23/3447/2020 · Jilava, Ilfov

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J23/3447/2020

📍 Șos. GIURGIULUI 33A, Jilava

CAEN 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

🏆 Vezi topul firmelor de activități de alimentație (catering)... din Ilfov

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
Rezultat net
-42.225 lei
▲ 78,1% vs anul precedent
Marjă netă
Angajați
1
▼ 50,0% vs anul precedent
E9/100
Scor de sănătate financiară

Risc ridicat

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Pierdere netă în 2024.

• Pierderi în doi ani consecutivi.

• Datoriile depășesc activele totale.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

Firma a înregistrat o pierdere netă de 42.225 lei în 2024.

⚠️ Pierderi în doi ani consecutivi — presiune reală pe continuitate.

Echipa numără 1 angajați.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Cifra de afaceri (lei)272k20202,5 mil20213,1 mil2022255k2023n/a2024
Rezultat net (lei)-49k2020-128k202114k2022-193k2023-42k2024
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2024 prescurtat -42.225 lei 1 411.017 lei 811.763 lei -400.646 lei
2023 prescurtat 254.609 lei -193.158 lei -75,9% 2 426.758 lei 785.278 lei -358.420 lei
2022 prescurtat 3.089.117 lei 14.445 lei 0,5% 12 524.859 lei 780.860 lei -162.636 lei
2021 prescurtat 2.519.534 lei -128.388 lei -5,1% 9 780.675 lei 958.201 lei -177.082 lei
2020 prescurtat 272.332 lei -48.894 lei -18,0% 6 80.828 lei 129.718 lei -48.694 lei
Industria: CAEN 5621 — Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · 2024
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri92.228 lei312.273 lei 1.155.628 lei
Marjă netămediana industriei: 3,6%

1.256 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 AERO SKY CONSULT SRL București S1 43.903.586 lei ⚔️ duel #2 DOMINO'S PIZZA MAXIM SRL București S1 41.875.085 lei ⚔️ duel #3 ZEST FOOD S.R.L. București S2 35.169.893 lei ⚔️ duel #4 LACTATE BRADET S.R.L. Argeș 26.357.881 lei ⚔️ duel #5 RED PLAZA SRL Iași 26.223.182 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

ZYRAXES SRL

AMZAY FACTORY IMPEX SRL

DTM WASTE RECYCLING SRL

GLASS DECO STUDIO SRL

DYNAMIC ADVERTISING SRL

AGROCTAS S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești HAPPY FOOD DELIVERY S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

HAPPY FOOD DELIVERY S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Șos. GIURGIULUI 33A, Jilava, Ilfov
Nr. Reg. Com.: J23/3447/2020
CUI: 42895181

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre HAPPY FOOD DELIVERY S.R.L.
Ce profit a avut HAPPY FOOD DELIVERY S.R.L.?

În 2024, HAPPY FOOD DELIVERY S.R.L. a raportat o pierdere netă de 42.225 lei.

Câți angajați are HAPPY FOOD DELIVERY S.R.L.?

HAPPY FOOD DELIVERY S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2024.

Unde este sediul HAPPY FOOD DELIVERY S.R.L.?

Sediul social al HAPPY FOOD DELIVERY S.R.L. este în Șos. GIURGIULUI 33A, Jilava, Ilfov.

Care este CUI-ul HAPPY FOOD DELIVERY S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al HAPPY FOOD DELIVERY S.R.L. este 42895181, iar numărul de la Registrul Comerțului este J23/3447/2020.

Este HAPPY FOOD DELIVERY S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, HAPPY FOOD DELIVERY S.R.L. are un scor de sănătate financiară E din 5 (risc ridicat). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru HAPPY FOOD DELIVERY S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii