AcasăBrașovIMPAR STAGE PRODUCTIONS S.R.L.

Profil de firmă

IMPAR STAGE PRODUCTIONS S.R.L.

CUI 42902343 · SRL · Reg. Com. J8/1497/2020 · Sânpetru, Brașov · din 2020

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J8/1497/2020

📍 Str. CAZĂRMII 670, Sânpetru

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești IMPAR STAGE PRODUCTIONS S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

IMPAR STAGE PRODUCTIONS S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. CAZĂRMII 670, Sânpetru, Brașov
Nr. Reg. Com.: J8/1497/2020
CUI: 42902343

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre IMPAR STAGE PRODUCTIONS S.R.L.
Unde este sediul IMPAR STAGE PRODUCTIONS S.R.L.?

Sediul social al IMPAR STAGE PRODUCTIONS S.R.L. este în Str. CAZĂRMII 670, Sânpetru, Brașov.

Care este CUI-ul IMPAR STAGE PRODUCTIONS S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al IMPAR STAGE PRODUCTIONS S.R.L. este 42902343, iar numărul de la Registrul Comerțului este J8/1497/2020.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru IMPAR STAGE PRODUCTIONS S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii