AcasăBrăilaASOCIAȚIA "SOARELE MEU" BRĂILA

Profil de firmă

ASOCIAȚIA "SOARELE MEU" BRĂILA

CUI 42909619 · Brăila, Brăila · din 2020

📍 Cocorilor 16, Brăila

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASOCIAȚIA "SOARELE MEU" BRĂILA? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASOCIAȚIA "SOARELE MEU" BRĂILA
Sediu: Cocorilor 16, Brăila, Brăila
CUI: 42909619

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASOCIAȚIA "SOARELE MEU" BRĂILA
Unde este sediul ASOCIAȚIA "SOARELE MEU" BRĂILA?

Sediul social al ASOCIAȚIA "SOARELE MEU" BRĂILA este în Cocorilor 16, Brăila, Brăila.

Care este CUI-ul ASOCIAȚIA "SOARELE MEU" BRĂILA?

CUI-ul (codul fiscal) al ASOCIAȚIA "SOARELE MEU" BRĂILA este 42909619.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASOCIAȚIA "SOARELE MEU" BRĂILA

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii