AcasăNeamțCAEN 4520AUTOSMART SERVICE CENTER S.R.L.

Profil de firmă

AUTOSMART SERVICE CENTER S.R.L.

CUI 42956700 · SRL · Reg. Com. J27/681/2020 · Roman, Neamț · din 2021

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J27/681/2020

📍 Str. Bogdan Dragoș 214A, Roman

CAEN 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor

🏆 Vezi topul firmelor de întreținerea și repararea autovehiculelor din Neamț

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
393.529 lei
▲ 83,9% vs anul precedent
Rezultat net
8.889 lei
▼ 15,6% vs anul precedent
Marjă netă
2,3%
Angajați
2
▲ 0,0% vs anul precedent
A89/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Grad de îndatorare ridicat (90%).

✓ Profit net în 2025.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+84%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, AUTOSMART SERVICE CENTER S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 393.529 lei, în creștere puternică (+83,9%) față de 2024.

Profitul net a fost de 8.889 lei, adică o marjă netă de 2,3%.

Echipa numără 2 angajați, iar fiecare generează în medie 196.764 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 90% din active.

Firma se situează peste mediana industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 4520, 10.203 firme active).

Cifra de afaceri (lei)4k202041k2021110k2022139k2023214k2024394k2025
Rezultat net (lei)-4k2020128202119k202214k202311k20249k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 standard 393.529 lei 8.889 lei 2,3% 2 347.663 lei 313.604 lei 34.059 lei
2024 standard 213.988 lei 10.535 lei 4,9% 2 41.806 lei 16.636 lei 25.170 lei
2023 standard 139.173 lei 13.751 lei 9,9% 3 31.872 lei 17.237 lei 14.635 lei
2022 standard 110.215 lei 19.307 lei 17,5% 2 33.334 lei 32.450 lei 884 lei
2021 standard 40.679 lei 128 lei 0,3% 14.924 lei 33.347 lei -18.423 lei
2020 standard 3.851 lei -3.751 lei -97,4% 1 2.390 lei 5.941 lei -3.551 lei
Industria: CAEN 4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri74.150 lei202.160 lei 463.417 lei393.529 lei
Marjă netămediana industriei: 3,2% 2,3%

10.203 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 RMB CASA AUTO TIMISOARA SRL Timiș 293.368.005 lei ⚔️ duel #2 ASKO INTERNATIONAL SRL București S6 217.024.878 lei ⚔️ duel #3 ANDRA CAR INOVATION S.R.L. Ilfov 158.571.849 lei ⚔️ duel #4 RADBURG SOFT S.R.L. Suceava 140.198.601 lei ⚔️ duel #5 CASA AUTO VÂLCEA S.R.L. Vâlcea 125.636.104 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești AUTOSMART SERVICE CENTER S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

AUTOSMART SERVICE CENTER S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. Bogdan Dragoș 214A, Roman, Neamț
Nr. Reg. Com.: J27/681/2020
CUI: 42956700

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre AUTOSMART SERVICE CENTER S.R.L.
Ce cifră de afaceri are AUTOSMART SERVICE CENTER S.R.L.?

În 2025, AUTOSMART SERVICE CENTER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 393.529 lei.

Ce profit a avut AUTOSMART SERVICE CENTER S.R.L.?

În 2025, AUTOSMART SERVICE CENTER S.R.L. a raportat un profit net de 8.889 lei.

Câți angajați are AUTOSMART SERVICE CENTER S.R.L.?

AUTOSMART SERVICE CENTER S.R.L. avea 2 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul AUTOSMART SERVICE CENTER S.R.L.?

Sediul social al AUTOSMART SERVICE CENTER S.R.L. este în Str. Bogdan Dragoș 214A, Roman, Neamț.

Care este CUI-ul AUTOSMART SERVICE CENTER S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al AUTOSMART SERVICE CENTER S.R.L. este 42956700, iar numărul de la Registrul Comerțului este J27/681/2020.

Este AUTOSMART SERVICE CENTER S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, AUTOSMART SERVICE CENTER S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru AUTOSMART SERVICE CENTER S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii