AcasăIlfovCAEN 4211IBB PRODUCTIE BETON & ASFALT S.R.L.

Profil de firmă

IBB PRODUCTIE BETON & ASFALT S.R.L.

CUI 43114769 · SRL · Reg. Com. J2020004463230 · Afumați, Ilfov

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2020004463230

📍 Șos Șoseaua București - Urziceni 17, Afumați

CAEN 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor

🏆 Vezi topul firmelor de lucrări de construcții a drumurilor... din Ilfov

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
11.005.601 lei
▼ 80,7% vs anul precedent
Rezultat net
-1.121.363 lei
▼ 157,8% vs anul precedent
Marjă netă
-10,2%
Angajați
4
▼ 81,8% vs anul precedent
E8/100
Scor de sănătate financiară

Risc ridicat

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Pierdere netă în 2025.

• Datoriile depășesc activele totale.

• Cifra de afaceri în scădere accentuată (-81%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, IBB PRODUCTIE BETON & ASFALT S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 11.005.601 lei, în scădere (-80,7%) față de 2023.

Firma a înregistrat o pierdere netă de 1.121.363 lei în 2025.

Echipa numără 4 angajați, iar fiecare generează în medie 2.751.400 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Firma se situează în topul 25% al industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 4211, 1.973 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,03%.

Cifra de afaceri (lei)n/a2020020212,7 mil202256,9 mil202311,0 mil2025
Rezultat net (lei)-8k2020-16k20212,2 mil20221,9 mil2023-1,1 mil2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 standard 11.005.601 lei -1.121.363 lei -10,2% 4 12.340.653 lei 12.771.895 lei -73.468 lei
2023 prescurtat 56.902.302 lei 1.940.344 lei 3,4% 22 19.441.897 lei 17.713.328 lei 1.946.345 lei
2022 prescurtat 2.668.580 lei 2.157.930 lei 80,9% 1 5.252.229 lei 3.112.626 lei 2.139.603 lei
2021 prescurtat 0 lei -15.561 lei 0 2.289 lei 21.216 lei -18.927 lei
2020 prescurtat -8.366 lei 0 3.961 lei 7.327 lei -3.366 lei
Industria: CAEN 4211 — Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri242.753 lei1.062.898 lei 5.938.263 lei11.005.601 lei
Marjă netămediana industriei: 9,3% -10,2%

1.973 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 SPEDITION UMB SRL Bacău 6.169.986.589 lei ⚔️ duel #2 SA & PE CONSTRUCT SRL Bacău 5.047.409.360 lei ⚔️ duel #3 TEHNOSTRADE SRL Bacău 4.897.490.647 lei ⚔️ duel #4 FCC CONSTRUCCION SA BARCELONA SUCURSALA BUCURESTI București S1 1.089.360.700 lei ⚔️ duel #5 ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA Cluj 853.097.250 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

STRUKTURHAUS LOGISTIK S.R.L.

ZEPRO CHEMICAL LOGISTIC S.R.L.

IBB INFRA CONSTRUCT S.R.L.

STRUKTURHAUS IMOBDESIGN S.R.L.

STRUKTURHAUS IMOBILIARE S.R.L.

DS PARK ENERGIE S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești IBB PRODUCTIE BETON & ASFALT S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

IBB PRODUCTIE BETON & ASFALT S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Șos Șoseaua București - Urziceni 17, Afumați, Ilfov
Nr. Reg. Com.: J2020004463230
CUI: 43114769

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre IBB PRODUCTIE BETON & ASFALT S.R.L.
Ce cifră de afaceri are IBB PRODUCTIE BETON & ASFALT S.R.L.?

În 2025, IBB PRODUCTIE BETON & ASFALT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 11.005.601 lei.

Ce profit a avut IBB PRODUCTIE BETON & ASFALT S.R.L.?

În 2025, IBB PRODUCTIE BETON & ASFALT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.121.363 lei.

Câți angajați are IBB PRODUCTIE BETON & ASFALT S.R.L.?

IBB PRODUCTIE BETON & ASFALT S.R.L. avea 4 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul IBB PRODUCTIE BETON & ASFALT S.R.L.?

Sediul social al IBB PRODUCTIE BETON & ASFALT S.R.L. este în Șos Șoseaua București - Urziceni 17, Afumați, Ilfov.

Care este CUI-ul IBB PRODUCTIE BETON & ASFALT S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al IBB PRODUCTIE BETON & ASFALT S.R.L. este 43114769, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2020004463230.

Este IBB PRODUCTIE BETON & ASFALT S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, IBB PRODUCTIE BETON & ASFALT S.R.L. are un scor de sănătate financiară E din 5 (risc ridicat). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru IBB PRODUCTIE BETON & ASFALT S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii