AcasăClujCAEN 4932LA SEGUNDA VLN TAXI S.R.L.

Profil de firmă

LA SEGUNDA VLN TAXI S.R.L.

CUI 43247579 · SRL · Reg. Com. J2020003489125 · Câmpia Turzii, Cluj · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2020003489125

📍 Str 1 DECEMBRIE 1918 40, Câmpia Turzii

CAEN 4932 Transporturi cu taxiuri

🏆 Vezi topul firmelor de transporturi cu taxiuri din Cluj

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
82.688 lei
▲ 28,5% vs anul precedent
Rezultat net
-17.180 lei
▼ 60,9% vs anul precedent
Marjă netă
-20,8%
Angajați
1
▲ 0,0% vs anul precedent
E9/100
Scor de sănătate financiară

Risc ridicat

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Pierdere netă în 2025.

• Pierderi în doi ani consecutivi.

• Datoriile depășesc activele totale.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+28%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, LA SEGUNDA VLN TAXI S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 82.688 lei, în creștere puternică (+28,5%) față de 2024.

Firma a înregistrat o pierdere netă de 17.180 lei în 2025.

⚠️ Pierderi în doi ani consecutivi — presiune reală pe continuitate.

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 82.688 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Firma se situează peste mediana industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 4932, 10.032 firme active).

Cifra de afaceri (lei)6k202047k202157k202264k202364k202483k2025
Rezultat net (lei)-7142020-6k2021-2k202219k2023-11k2024-17k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 82.688 lei -17.180 lei -20,8% 1 6.270 lei 23.212 lei -16.942 lei
2024 prescurtat 64.359 lei -10.677 lei -16,6% 1 4.015 lei 3.777 lei 238 lei
2023 prescurtat 63.918 lei 19.433 lei 30,4% 1 11.922 lei 1.006 lei 10.916 lei
2022 prescurtat 57.401 lei -2.386 lei -4,2% 1 31.280 lei 39.797 lei -8.517 lei
2021 prescurtat 46.786 lei -5.617 lei -12,0% 1 30.289 lei 36.420 lei -6.131 lei
2020 prescurtat 6.167 lei -714 lei -11,6% 1 11.124 lei 11.638 lei -514 lei
Industria: CAEN 4932 — Transporturi cu taxiuri · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri21.688 lei45.523 lei 85.579 lei82.688 lei
Marjă netămediana industriei: -0,1% -20,8%

10.032 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 CRĂCIUN TRADE SRL Sibiu 38.023.703 lei ⚔️ duel #2 PANAP SRL Suceava 21.553.308 lei ⚔️ duel #3 CHRISTIAN TECHNOLOGY SRL București S1 13.200.749 lei ⚔️ duel #4 TRACE TRANS CORPORATION SRL Constanța 8.418.762 lei ⚔️ duel #5 M.R.N. SPEDITION EXPERT S.R.L. Sibiu 8.020.783 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești LA SEGUNDA VLN TAXI S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

LA SEGUNDA VLN TAXI S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str 1 DECEMBRIE 1918 40, Câmpia Turzii, Cluj
Nr. Reg. Com.: J2020003489125
CUI: 43247579

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre LA SEGUNDA VLN TAXI S.R.L.
Ce cifră de afaceri are LA SEGUNDA VLN TAXI S.R.L.?

În 2025, LA SEGUNDA VLN TAXI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 82.688 lei.

Ce profit a avut LA SEGUNDA VLN TAXI S.R.L.?

În 2025, LA SEGUNDA VLN TAXI S.R.L. a raportat o pierdere netă de 17.180 lei.

Câți angajați are LA SEGUNDA VLN TAXI S.R.L.?

LA SEGUNDA VLN TAXI S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul LA SEGUNDA VLN TAXI S.R.L.?

Sediul social al LA SEGUNDA VLN TAXI S.R.L. este în Str 1 DECEMBRIE 1918 40, Câmpia Turzii, Cluj.

Care este CUI-ul LA SEGUNDA VLN TAXI S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al LA SEGUNDA VLN TAXI S.R.L. este 43247579, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2020003489125.

Este LA SEGUNDA VLN TAXI S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, LA SEGUNDA VLN TAXI S.R.L. are un scor de sănătate financiară E din 5 (risc ridicat). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru LA SEGUNDA VLN TAXI S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii