AcasăVâlceaDISCOVERY KIDS EDUCATION S.R.L.

Profil de firmă

DISCOVERY KIDS EDUCATION S.R.L.

CUI 43363530 · SRL · Reg. Com. J38/953/2020 · Râmnicu Vâlcea, Vâlcea · din 2024

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J38/953/2020

📍 Str. ȘTIRBEI VODĂ 107, Râmnicu Vâlcea

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești DISCOVERY KIDS EDUCATION S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

DISCOVERY KIDS EDUCATION S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. ȘTIRBEI VODĂ 107, Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Nr. Reg. Com.: J38/953/2020
CUI: 43363530

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre DISCOVERY KIDS EDUCATION S.R.L.
Unde este sediul DISCOVERY KIDS EDUCATION S.R.L.?

Sediul social al DISCOVERY KIDS EDUCATION S.R.L. este în Str. ȘTIRBEI VODĂ 107, Râmnicu Vâlcea, Vâlcea.

Care este CUI-ul DISCOVERY KIDS EDUCATION S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al DISCOVERY KIDS EDUCATION S.R.L. este 43363530, iar numărul de la Registrul Comerțului este J38/953/2020.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru DISCOVERY KIDS EDUCATION S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii