AcasăBuzăuCAEN 9602BEST FRIENDS FRIZERIE S.R.L.

Profil de firmă

BEST FRIENDS FRIZERIE S.R.L.

CUI 43785217 · SRL · Reg. Com. J10/269/2021 · Buzău, Buzău

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J10/269/2021

📍 Aleea Platanilor 11, Buzău

CAEN 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

🏆 Vezi topul firmelor de coafură și alte activități de înfrumusețare din Buzău

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
39.710 lei
▲ 25,8% vs anul precedent
Rezultat net
809 lei
▲ 197,0% vs anul precedent
Marjă netă
2,0%
Angajați
A89/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Grad de îndatorare ridicat (81%).

✓ Profit net în 2025.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+26%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, BEST FRIENDS FRIZERIE S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 39.710 lei, în creștere puternică (+25,8%) față de 2024.

Profitul net a fost de 809 lei, adică o marjă netă de 2,0%.

Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 81% din active.

Cifra de afaceri (lei)15k202118k202218k202332k202440k2025
Rezultat net (lei)2762021-1902022672023-83420248092025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 39.710 lei 809 lei 2,0% 1.760 lei 1.432 lei 328 lei
2024 prescurtat 31.555 lei -834 lei -2,6% 1.490 lei 1.971 lei -481 lei
2023 prescurtat 18.440 lei 67 lei 0,4% 366 lei 13 lei 353 lei
2022 prescurtat 17.540 lei -190 lei -1,1% 286 lei 0 lei 286 lei
2021 prescurtat 14.980 lei 276 lei 1,8% 619 lei 143 lei 476 lei
Industria: CAEN 9602 — Coafură și alte activități de înfrumusețare · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri26.115 lei74.400 lei 173.571 lei39.710 lei
Marjă netămediana industriei: 3,3% 2,0%

9.369 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 ABBATE SERVCOMEXIM SRL București S5 26.157.834 lei ⚔️ duel #2 M & M FRIMAR S.R.L. Dolj 11.603.138 lei ⚔️ duel #3 UNIREA-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ Suceava 9.125.860 lei ⚔️ duel #4 HAIR BY BASSAM DABASS S.R.L. București S6 6.407.371 lei ⚔️ duel #5 DESIGNO PARA ATO S.R.L. București S3 6.236.935 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

CEAUȘEL MARIANA - AGENT DE ASIGURARI

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești BEST FRIENDS FRIZERIE S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

BEST FRIENDS FRIZERIE S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Aleea Platanilor 11, Buzău, Buzău
Nr. Reg. Com.: J10/269/2021
CUI: 43785217

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre BEST FRIENDS FRIZERIE S.R.L.
Ce cifră de afaceri are BEST FRIENDS FRIZERIE S.R.L.?

În 2025, BEST FRIENDS FRIZERIE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 39.710 lei.

Ce profit a avut BEST FRIENDS FRIZERIE S.R.L.?

În 2025, BEST FRIENDS FRIZERIE S.R.L. a raportat un profit net de 809 lei.

Unde este sediul BEST FRIENDS FRIZERIE S.R.L.?

Sediul social al BEST FRIENDS FRIZERIE S.R.L. este în Aleea Platanilor 11, Buzău, Buzău.

Care este CUI-ul BEST FRIENDS FRIZERIE S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al BEST FRIENDS FRIZERIE S.R.L. este 43785217, iar numărul de la Registrul Comerțului este J10/269/2021.

Este BEST FRIENDS FRIZERIE S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, BEST FRIENDS FRIZERIE S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru BEST FRIENDS FRIZERIE S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii