AcasăPrahovaCAEN 4791LM CONSULTANTA SI PROPERTY S.R.L.

Profil de firmă

LM CONSULTANTA SI PROPERTY S.R.L.

CUI 43960784 · SRL · Reg. Com. J23/1827/2021 · Brebu Manăstirei, Prahova · din 2026

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J23/1827/2021

📍 Str Pintea Viteazul 10, Brebu Manăstirei

CAEN 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet

🏆 Vezi topul firmelor de comerț cu amănuntul prin intermediul... din Prahova

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
Rezultat net
-2.666 lei
▼ 494,4% vs anul precedent
Marjă netă
Angajați
B74/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară bună

• Pierdere netă în 2025.

• Grad de îndatorare ridicat (100%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

Firma a înregistrat o pierdere netă de 2.666 lei în 2025.

Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 100% din active.

Cifra de afaceri (lei)n/a202125k2022486k2023n/a2024n/a2025
Rezultat net (lei)-1k20213k202213k20236762024-3k2025
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat -2.666 lei 97.203 lei 97.054 lei 13.552 lei
2024 prescurtat 676 lei 314.242 lei 311.427 lei 16.218 lei
2023 prescurtat 485.547 lei 13.086 lei 2,7% 321.240 lei 320.343 lei 15.542 lei
2022 prescurtat 25.088 lei 3.303 lei 13,2% 623.834 lei 636.023 lei 2.456 lei
2021 prescurtat -1.047 lei 30.653 lei 31.500 lei -847 lei
Industria: CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri24.594 lei134.105 lei 401.098 lei
Marjă netămediana industriei: 4,6%

14.489 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 FLIP TECHNOLOGIES S.R.L. Brăila 485.693.316 lei ⚔️ duel #2 OLX ONLINE SERVICES SRL București S1 444.603.218 lei ⚔️ duel #3 FANPLACE IT S.R.L. Ilfov 297.797.367 lei ⚔️ duel #4 EURO PARTS DISTRIBUTION S.R.L. Ilfov 148.581.574 lei ⚔️ duel #5 TOPASPRO SRL Brașov 116.363.024 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești LM CONSULTANTA SI PROPERTY S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

LM CONSULTANTA SI PROPERTY S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str Pintea Viteazul 10, Brebu Manăstirei, Prahova
Nr. Reg. Com.: J23/1827/2021
CUI: 43960784

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre LM CONSULTANTA SI PROPERTY S.R.L.
Ce profit a avut LM CONSULTANTA SI PROPERTY S.R.L.?

În 2025, LM CONSULTANTA SI PROPERTY S.R.L. a raportat o pierdere netă de 2.666 lei.

Unde este sediul LM CONSULTANTA SI PROPERTY S.R.L.?

Sediul social al LM CONSULTANTA SI PROPERTY S.R.L. este în Str Pintea Viteazul 10, Brebu Manăstirei, Prahova.

Care este CUI-ul LM CONSULTANTA SI PROPERTY S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al LM CONSULTANTA SI PROPERTY S.R.L. este 43960784, iar numărul de la Registrul Comerțului este J23/1827/2021.

Este LM CONSULTANTA SI PROPERTY S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, LM CONSULTANTA SI PROPERTY S.R.L. are un scor de sănătate financiară B din 5 (sănătate financiară bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru LM CONSULTANTA SI PROPERTY S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii