AcasăBrașovCAEN 6622PRIME ART MEDIA MM S.R.L.

Profil de firmă

PRIME ART MEDIA MM S.R.L.

CUI 44106543 · SRL · Reg. Com. J2021001120081 · Brașov, Brașov

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2021001120081

📍 Str NICOLAE LABIȘ 50, Brașov

CAEN 6622 Activități ale agenților și brokerilor de asigurări

🏆 Vezi topul firmelor de activități ale agenților și... din Brașov

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
217.712 lei
▲ 460,8% vs anul precedent
Rezultat net
13.918 lei
▲ 210,7% vs anul precedent
Marjă netă
6,4%
Angajați
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+461%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, PRIME ART MEDIA MM S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 217.712 lei, în creștere puternică (+460,8%) față de 2023.

Profitul net a fost de 13.918 lei, adică o marjă netă de 6,4% — sub mediana industriei (32,7%).

Firma se situează peste mediana industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 6622, 4.327 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,02%.

Cifra de afaceri (lei)21k202239k2023218k2025
Rezultat net (lei)-37k2022-13k202314k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 217.712 lei 13.918 lei 6,4% 26.728 lei 5.069 lei 21.659 lei
2023 prescurtat 38.824 lei -12.574 lei -32,4% 3.535 lei 52.753 lei -49.218 lei
2022 prescurtat 20.915 lei -36.844 lei -176,2% 2.640 lei 39.284 lei -36.644 lei
Industria: CAEN 6622 — Activități ale agenților și brokerilor de asigurări · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri45.445 lei113.370 lei 234.206 lei217.712 lei
Marjă netămediana industriei: 32,7% 6,4%

4.327 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 BADSI AUTOMOTIVE S.R.L. București S2 25.135.615 lei ⚔️ duel #2 UNITED RE S.R.L. București S1 14.776.997 lei ⚔️ duel #3 TITAN GOLD ENTERPRISE S.R.L. Buzău 13.409.164 lei ⚔️ duel #4 OTTO BROKER DE SERVICII FINANCIARE SRL București S2 12.544.773 lei ⚔️ duel #5 SERVICE 800 CONTACT CENTER - AGENT DE ASIGURARE SRL București S1 11.629.516 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

LC EMPIRE CAPITAL PARTNERS S.R.L.

AUTO POP-RMN S.R.L.

GREEN CAMPUS S.R.L.

G-LORY NAILS S.R.L.

CUMPĂTĂ OXANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

SWEET BY LAVINIA S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești PRIME ART MEDIA MM S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

PRIME ART MEDIA MM S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str NICOLAE LABIȘ 50, Brașov, Brașov
Nr. Reg. Com.: J2021001120081
CUI: 44106543

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre PRIME ART MEDIA MM S.R.L.
Ce cifră de afaceri are PRIME ART MEDIA MM S.R.L.?

În 2025, PRIME ART MEDIA MM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 217.712 lei.

Ce profit a avut PRIME ART MEDIA MM S.R.L.?

În 2025, PRIME ART MEDIA MM S.R.L. a raportat un profit net de 13.918 lei.

Unde este sediul PRIME ART MEDIA MM S.R.L.?

Sediul social al PRIME ART MEDIA MM S.R.L. este în Str NICOLAE LABIȘ 50, Brașov, Brașov.

Care este CUI-ul PRIME ART MEDIA MM S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al PRIME ART MEDIA MM S.R.L. este 44106543, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2021001120081.

Este PRIME ART MEDIA MM S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, PRIME ART MEDIA MM S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru PRIME ART MEDIA MM S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii