AcasăIlfovCAEN 4711SERGIU IONUT BUSINESS S.R.L.

Profil de firmă

SERGIU IONUT BUSINESS S.R.L.

CUI 44639864 · SRL · Reg. Com. J23/4551/2021 · Ștefăneștii de Jos, Ilfov

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J23/4551/2021

📍 Str. CÂMPINA 29, Ștefăneștii de Jos

CAEN 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

🏆 Vezi topul firmelor de comerț cu amănuntul în magazine... din Ilfov

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
181.492 lei
▲ 1670,0% vs anul precedent
Rezultat net
13.138 lei
▲ 1209,9% vs anul precedent
Marjă netă
7,2%
Angajați
1
A90/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Fără bilanț depus după 2022 — informație limitată.

✓ Profit net în 2022.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+1670%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2022, SERGIU IONUT BUSINESS S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 181.492 lei, în creștere puternică (+1670,0%) față de 2021.

Profitul net a fost de 13.138 lei, adică o marjă netă de 7,2% — peste mediana industriei (3,2%).

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 181.492 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Cifra de afaceri (lei)10k2021181k2022
Rezultat net (lei)1k202113k2022
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2022 prescurtat 181.492 lei 13.138 lei 7,2% 1 22.214 lei 7.873 lei 14.341 lei
2021 prescurtat 10.254 lei 1.003 lei 9,8% 62.635 lei 61.432 lei 1.203 lei
Industria: CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare... · 2022
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri82.606 lei239.887 lei 726.486 lei181.492 lei
Marjă netămediana industriei: 3,2% 7,2%

35.246 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 LIDL DISCOUNT SRL București S1 26.659.588.782 lei ⚔️ duel #2 KAUFLAND ROMANIA SCS București S2 20.972.574.034 lei ⚔️ duel #3 PROFI ROM FOOD SRL Timiș 14.479.515.071 lei ⚔️ duel #4 CARREFOUR ROMANIA SA București S2 14.184.125.247 lei ⚔️ duel #5 MEGA IMAGE SRL București S6 12.256.333.315 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

SRG TOBBYAND S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești SERGIU IONUT BUSINESS S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

SERGIU IONUT BUSINESS S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. CÂMPINA 29, Ștefăneștii de Jos, Ilfov
Nr. Reg. Com.: J23/4551/2021
CUI: 44639864

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre SERGIU IONUT BUSINESS S.R.L.
Ce cifră de afaceri are SERGIU IONUT BUSINESS S.R.L.?

În 2022, SERGIU IONUT BUSINESS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 181.492 lei.

Ce profit a avut SERGIU IONUT BUSINESS S.R.L.?

În 2022, SERGIU IONUT BUSINESS S.R.L. a raportat un profit net de 13.138 lei.

Câți angajați are SERGIU IONUT BUSINESS S.R.L.?

SERGIU IONUT BUSINESS S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2022.

Unde este sediul SERGIU IONUT BUSINESS S.R.L.?

Sediul social al SERGIU IONUT BUSINESS S.R.L. este în Str. CÂMPINA 29, Ștefăneștii de Jos, Ilfov.

Care este CUI-ul SERGIU IONUT BUSINESS S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al SERGIU IONUT BUSINESS S.R.L. este 44639864, iar numărul de la Registrul Comerțului este J23/4551/2021.

Este SERGIU IONUT BUSINESS S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, SERGIU IONUT BUSINESS S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru SERGIU IONUT BUSINESS S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii