AcasăHunedoaraCAEN 6399RIMA ONLINE ADVERTISING S.R.L.

Profil de firmă

RIMA ONLINE ADVERTISING S.R.L.

CUI 44746801 · SRL · Reg. Com. J2021001237204 · Petrila, Hunedoara · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2021001237204

📍 Str TAIA 95C, Petrila

CAEN 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a.

🏆 Vezi topul firmelor de alte activități de servicii... din Hunedoara

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
297.048 lei
▲ 60,6% vs anul precedent
Rezultat net
128.064 lei
▼ 1,0% vs anul precedent
Marjă netă
43,1%
Angajați
1
▲ 0,0% vs anul precedent
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+61%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, RIMA ONLINE ADVERTISING S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 297.048 lei, în creștere puternică (+60,6%) față de 2024.

Profitul net a fost de 128.064 lei, adică o marjă netă de 43,1% — peste mediana industriei (30,6%).

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 297.048 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Firma se situează peste mediana industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 6399, 200 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,21%.

Cifra de afaceri (lei)15k2021180k2022232k2023185k2024297k2025
Rezultat net (lei)14k2021159k2022179k2023129k2024128k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 297.048 lei 128.064 lei 43,1% 1 221.654 lei 91.813 lei 129.841 lei
2024 prescurtat 185.011 lei 129.316 lei 69,9% 1 135.921 lei 6.365 lei 129.556 lei
2023 prescurtat 231.522 lei 178.920 lei 77,3% 1 181.259 lei 1.928 lei 179.331 lei
2022 prescurtat 179.598 lei 158.858 lei 88,5% 1 174.108 lei 697 lei 173.411 lei
2021 prescurtat 15.155 lei 14.353 lei 94,7% 16.008 lei 1.455 lei 14.553 lei
Industria: CAEN 6399 — Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri60.379 lei182.768 lei 348.491 lei297.048 lei
Marjă netămediana industriei: 30,6% 43,1%

200 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 EXIGER DILIGENCE TECH S.R.L. București S3 47.317.133 lei ⚔️ duel #2 VIDELY MARKETING S.R.L. Timiș 15.479.518 lei ⚔️ duel #3 SYMPHOPAY S.R.L. Prahova 8.756.935 lei ⚔️ duel #4 EASY TOLL S.R.L. Bihor 8.540.847 lei ⚔️ duel #5 INFORMA CORPORATION SRL Timiș 6.132.816 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești RIMA ONLINE ADVERTISING S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

RIMA ONLINE ADVERTISING S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str TAIA 95C, Petrila, Hunedoara
Nr. Reg. Com.: J2021001237204
CUI: 44746801

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre RIMA ONLINE ADVERTISING S.R.L.
Ce cifră de afaceri are RIMA ONLINE ADVERTISING S.R.L.?

În 2025, RIMA ONLINE ADVERTISING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 297.048 lei.

Ce profit a avut RIMA ONLINE ADVERTISING S.R.L.?

În 2025, RIMA ONLINE ADVERTISING S.R.L. a raportat un profit net de 128.064 lei.

Câți angajați are RIMA ONLINE ADVERTISING S.R.L.?

RIMA ONLINE ADVERTISING S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul RIMA ONLINE ADVERTISING S.R.L.?

Sediul social al RIMA ONLINE ADVERTISING S.R.L. este în Str TAIA 95C, Petrila, Hunedoara.

Care este CUI-ul RIMA ONLINE ADVERTISING S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al RIMA ONLINE ADVERTISING S.R.L. este 44746801, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2021001237204.

Este RIMA ONLINE ADVERTISING S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, RIMA ONLINE ADVERTISING S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru RIMA ONLINE ADVERTISING S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii