AcasăDoljCAEN 1629BETMET BISTRET S.R.L.

Profil de firmă

BETMET BISTRET S.R.L.

CUI 45050882 · SRL · Reg. Com. J16/2546/2021 · Bistreț, Dolj

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J16/2546/2021

📍 Str. TÂRGULUI 1, Bistreț

CAEN 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite

🏆 Vezi topul firmelor de fabricarea altor produse din lemn;... din Dolj

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
Rezultat net
0 lei
▲ 100,0% vs anul precedent
Marjă netă
Angajați
1
▲ 0,0% vs anul precedent
D48/100
Scor de sănătate financiară

Semnale de atenție

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Fără bilanț depus după 2023 — informație limitată.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

Firma a înregistrat o pierdere netă de 0 lei în 2023.

Echipa numără 1 angajați.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

Rezultat net (lei)-105202202023
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2023 prescurtat 0 lei 1 233.595 lei 3 lei -105 lei
2022 prescurtat -105 lei 1 281.034 lei 653 lei -105 lei
Industria: CAEN 1629 — Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din... · 2023
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri21.057 lei93.550 lei 342.555 lei
Marjă netămediana industriei: 4,7%

1.026 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 ECO PELLET INVEST SRL Buzău 29.391.530 lei ⚔️ duel #2 TECLEM PROD SRL Timiș 14.984.823 lei ⚔️ duel #3 SERVICII BISTRITENE SRL Bistrița-Năsăud 14.586.298 lei ⚔️ duel #4 TREFOREX SRL Harghita 13.965.479 lei ⚔️ duel #5 BHL PRODUKTION SRL Sibiu 12.525.008 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești BETMET BISTRET S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

BETMET BISTRET S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. TÂRGULUI 1, Bistreț, Dolj
Nr. Reg. Com.: J16/2546/2021
CUI: 45050882

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre BETMET BISTRET S.R.L.
Ce profit a avut BETMET BISTRET S.R.L.?

În 2023, BETMET BISTRET S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Câți angajați are BETMET BISTRET S.R.L.?

BETMET BISTRET S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2023.

Unde este sediul BETMET BISTRET S.R.L.?

Sediul social al BETMET BISTRET S.R.L. este în Str. TÂRGULUI 1, Bistreț, Dolj.

Care este CUI-ul BETMET BISTRET S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al BETMET BISTRET S.R.L. este 45050882, iar numărul de la Registrul Comerțului este J16/2546/2021.

Este BETMET BISTRET S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, BETMET BISTRET S.R.L. are un scor de sănătate financiară D din 5 (semnale de atenție). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru BETMET BISTRET S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii